Royce 5’9″ i J.Cole w klipie do numeru „Boblo Boat”

Opublikowano: 26/03/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Pisaliśmy Wam już dzisiaj o numerze „Boblo Boat stanowiącym pierwszy singiel z nowej solówki Royce’a „Book of Ryan”. Teraz mamy dla Was klip obrazujący wspólne nagranie Royce’a 5’9″ i J.Cole’a. 

O tym, że takowy numer powstał oraz, że realizowany jest do niego teledysk mogliście dowiedzieć się od nas już na początku tego roku. Dzisiaj rano natomiast szerzej opisaliśmy Wam sam numer „Boblo Boat”. Przejdźmy więc do zrealizowanego do niego klipu, za którego reżyserię odpowiada J.Cole.

Mimo, że nagrany wraz z DJ’em Premierem album „PRhyme 2” światło ujrzał niespełna dwa tygodnie temu, powyższym singlem Royce 5’9″ rozpoczyna promocję swojego nowego solowego krążka pt. „Book of Ryan”. O zbliżającym się materiale Nickel Nine mówi, że jest to jego największe dzieło ze wszystkich dotychczas. A my zadajemy sobie pytanie: czy może być jeszcze lepiej? Przekonamy się już 6 maja w dniu premiery albumu „Book of Ryan”. A na razie sprawdźcie video do pierwszego singla „Boblo Boat” oraz okładkę i tracklistę następcy albumu „Layers” z 2016 roku.

Royce 5’9″ – Book of Ryan

1. „Intro”
2. „Woke”
3. „My Parallel (Skit)”
4. „Caterpillar”
5. „God Speed”
6. „Dumb”
7. „Who Are You (Skit)”
8. „Cocaine”
9. „Life Is Fair”
10. „Boblo Boat” featuring J. Cole
11. „Legendary”
12. „Summer on Lock”
13. „Amazing”
14. „Outside”
15. „Power”
16. „Protecting Ryan (Skit)”
17. „Strong Friend”
18. „Anything/Everything”
19. „Stay Woke”
20. „First of the Month”

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: