RTN z kolejną produkcją dla zagranicznych raperów

Opublikowano: 23/11/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

RTN już w przyszłym tygodniu uraczy nas świeżą porcją doskonałych beatów. Tym razem określonych jako „Vibestrumentals”. Zanim jednak ta kojąca mieszanka G-Funku, Soulu, Funku, West Coastu, Lofi i Boom Bapu trafi do naszych głośników, sprawdzić możemy kolejny numer tego producenta w kooperacji z zagranicznymi raperami.

Artur jeden ze swoich najnowszych beatów dostarczył Sylezowi, raperowi zza naszej zachodniej granicy. Kawałek zatytułowano „All Around The World”, a gościnie pojawiają się w nim reprezentanci South Central Cartel – legendarny L.V. (znany chociazby z „Gangsta’s” Paradise Coolio), Big Prodeje oraz Collarossi z San Diego. Singiel zwiastuje nadchodzący album „Stuck In The 90s”.

Wracając do solowych poczynań RTN’a. Najnowsze solowe wydawnictwo producenta z Lublina ukaże się już 3-go grudnia. Ponownie będzie to w pełni instrumentalna płyta, na której nasze zmysły dopieszczone zostaną mixem takich gatunków jak G-Funk, Soul, Funk, West Coast, Lofi i Boom Bap. Więcej informacji o limitowanym do 200 sztuk albumie „Vibestrumentals” znajdziecie z kolei w tym miejscu. Krążek zamówić możecie wysyłając maila na adres vibestrumentals@gmail.com.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: