Ruszył pre-order płyty Skorupa i Młodego.

Opublikowano: 27/05/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Na MaxFloRecTV można już znaleźć nowość duetu Skorup x Młody. W numerze zatytułowanym „Dobra wchodzę” gościnnie udzielili się Matis, Vixen i Rahim. Singiel zwiastuje album „Naturalny satelita”, którego przedsprzedaż właśnie wystartowała w MaxFloSklepie.

„Naturalny satelita” to efekt współpracy artystów, który powstał w wyniku zderzenia Skorupowych pomysłów z beatami Młodego. − Brzmienia zdartych płyt winylowych, wolne tempa, mocne sekcje rytmiczne i cięte wersy – mamy tego dużo na płycie − wylicza duet.
W premierowym singlu natomiast gościnne zwrotki dołożyli Matis z częstochowskiej ekipy Hurragun, Vixen i Rahim. Jak zapowiadają Skorup i Młody, na krążku pojawi się więcej zaskakujących gości, których poznamy w niedługim czasie. Za produkcję „Dobra wchodzę”, jak i całej płyty odpowiada Młody. Wideoklip do najnowszego singla powstał pod kierownictwem Radka Beresia z ekipy Ace of Art.

W tym miejscu dostępny jest już preorder wspólnego krążka Skorupa i Młodego. Skorup na swoim koncie ma już 6 solówek, z czego poprzednie dwa albumy („Ludzie chmur” i „Absolutna flauta”) nagrał w kooperacji z duetem producenckim JazBrothers. Młody zaś wydał w karierze 2 longplay’e, w tym pod koniec ubiegłego roku pod szyldem MaxFloRec krążek pt. „Lekcja WOS-u”, na którym wśród gości pojawili się m.in.: KRS-One, Hades czy Kuba Knap.

Skorup_x_Mlody_-_NATURALNY_SATELITA_[okladka_plyty,_projekt_-_Kamil_Bartosz]

Skorup x Młody – Naturalny Satelita

1. Łelkam tu (skr.: DJ HWR)
2. Dobre, bo nasze (skr.: DJ HWR)
3. Mamry (skr.: DJ HWR)
4. Naturalny satelita (skr.: DJ HWR)
5. Kurde nic ft. ?  (ewi i fagot: Wojciech Front)
6. Garbata armia (skr.: DJ BRK)
7. Jacy my ft. ? (gitara: Tomasz „Serek” Krawczyk, skr.: DJ BRK)
8. Hymny lecę ft. ? (skr.: DJ BRK)
9. Labada (skr.: DJ HWR)
10. Dobra wchodzę ft. Matis, Vixen, Rahim
11. Silesiano ft. ?
12. Dawaj pyska
13. Kurde nic ft. ? (remix) (gitara: Edward „Ed” Chmielarski, skr.: DJ BRK)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: