„Ryjaszek” duetu Bryndal/Eklektik jest w******y

Opublikowano: 14/12/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Duet Bryndal/Eklektik wraz z JuNouMi Records prezentują trzeci singiel zwiastujący mixtape „Ile Trzeba Było Tęsknić”. Zobrazowany rysunkowym klipem „Ryjaszek” od dziś dostępny jest na YouTube.

Projekt „Ile Trzeba Było Tęsknić”, który nakładem wspomnianego we wstępie legendarnego labelu ukaże się już w najbliższy piątek, opisany został u nas dość dokładnie w momencie publikacji pierwszego singla duetu Bryndal/Eklektik. Gładko przejść możemy zatem do „Ryjaszka”, który w serwisach streamingowych dostępny jest od kilku dni, a dzisiaj zaprezentowany został wraz z animacją autorstwa znanego fanom U Know Me Teielte.

Singiel „Ryjaszek” to niecodzienny storytelling przedstawiający zaskakującą historię Mariusza. Najlepiej jednak jak utwór ten opiszą Wam sami jego pomysłodawcy: „Ryjaszek” to wzruszająca, a zarazem mrożąca krew w żyłach opowieść młodego chłopaka Mariusza, która obnaża ciemne strony skupiania się na karierze zawodowej w zbyt młodym wieku. Scenariusz inspirowany życiem i wszelkiej maści blockbusterami napisany i nawinięty przez Bryndala podkreśla mroczny soundtrack autorstwa duetu producenckiego Bryndal/Eklektik”. Tak to wygląda na papierze. Jak brzmi i prezentuje się wizualnie sprawdzić możecie poniżej.

Wraz z zaprezentowaniem singla „Ryjaszek” odkryte zostały również wszystkie karty nadchodzącego mixtape’u „Ile Trzeba Było Tęsknić”. Potwierdziły się tym samym nasze przypuszczenia, że „dwóch rapujących Pawłów, którzy na JuNouMi pojawili się już w 2002 roku” to oczywiście Pezet oraz Spinache. Pozostałymi gośćmi Bryndala i Eklektika są natomiast Medard, Kuba Knap, Ania Iwanek i Bartosz Tkacz. Producencko projekt wsparli Envee, Moo Latte, Szpalowsky, Gaf Med Docent, Tymek Bryndal. Pełną już tracklistę „Ile Trzeba Było Tęsknić” znajdziecie poniżej, a po preorder krążka duetu Bryndal/Eklektik odsyłamy Was do sklepu labelu JuNouMi Records.

Bryndal-Eklektik-Ile-Trzeba-Było-Tęsknić-Mixtape-Vol.-1

Bryndal/Eklektik – Ile Trzeba Było Tęsknić Mixtape Vol. 1

01. TRN – URS INTRO feat. DJ Stosunkowodobry a.k.a. DJ 100dB (Prod. Bryndal)
02. Jo! TRN Raps (Prod. Moo Latte)
03. Jebanie feat. Bartosz Tkacz (Prod. Bryndal)
04. Interludium I (Miłość)
05. Tried by 12 feat. DJ Enes (Prod. Bryndal)
06. DOKTORZE, PROSZĘ RZUCIĆ OKIEM (Prod. Envee)
07. Interludium II (Yo, Młoda) (Prod. Gaf Med Docent)
08. Kiedy Mało Śpisz (Prod. Bryndal)
09. 7 Rumów (Prod. Tymek Bryndal of RZEXBA)
10. 8 Million Stories (Eklektik’s Lament) (Prod. Szpalowsky a.k.a. John Doe)
11. Nie Takie Mnie Już Kochały feat. Kuba Knap i Ania Iwanek (Prod. Bryndal/Eklektik)
12. Światła (Prod. Bryndal)
13. Mniej feat. Pezet (prod. Bryndal/Eklektik)
14. Real Love feat. Spinache (Prod. Bryndal)
15. Ryjaszek (Prod. Bryndal/Eklektik)
BONUS TRACK: 10 MLD $ feat. Medard (Prod. Bryndal)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: