Scarface kolejnym raperem serii Tiny Desk Concerts

Opublikowano: 20/12/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Kolejny raper zaprezentował się podczas serii Tiny Desk Concerts. Tym razem jest to Scarface. Reprezentant Geto Boys zarapował 6 numerów ze swojej dyskografii, przy akompaniamencie Bakyard Band oraz legendarnego producenta, Mike’a Dean’a.

Tiny Desk Concerts to seria wideo koncertów na żywo organizowanych przez NPR Music. Występy odbywają się przy udziale kameralnej publiczności, a artyści przedstawiają swoje numery w nowych aranżacjach, granych przez muzyków na żywych instrumentach. Seria jest tak popularna, że do października 2021 w jej ramach odbyło się ponad 800 koncertów. Łączna liczba ich wyświetleń na YouTube to ponad 2 miliardy.

Najnowszym przedstawicielem rapowej sceny, który zasiadł za biurkiem NPR Music, jest Scarface. Legendarny członek grupy Geto Boys zaprezentował 6 numerów z przekroju swojej twórczości. Podczas nieco ponad półgodzinnego koncertu usłyszeliśmy „On My Block”, „Mary Jane”, „Smile”, „I Seen a Man Die”, „Fuck Faces” i „Mind Playing Tricks on Me”. Dodatkowym smaczkiem podczas koncertu jest obecność Mike’a Dean’a, który zasiadł za klawiszami. Znany producent współpracował, m.in. z Kanye Westem, Travis’em Scottem, Jay’em-Z oraz właśnie ze Scarface’em.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: