Słoń ujawnił jedynego gościa zaproszonego na „Czerwony Rum”

Opublikowano: 02/10/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

„Czerwony Rum”, który w grudniu zaserwuje nam Słoń, jest jednym z bardziej wyczekiwanych wydawnictw bieżącego roku. Pewni jesteśmy również, że album ten sporo pozmienia w rapowych podsumowaniach 2020. Właśnie dowiedzieliśmy się na jakim etapie są prace nad tym materiałem oraz kim jest jedyny gość zaproszony przez Wojtasa na „Czerwony Rum”.

A jest nim DJ Flip. Już wcześniej bowiem Słoniowaty ujawnił, że na „Czerwony Rum” postanowił nie zapraszać żadnych innych raperów. Następca „Mutylatora” z 2018 roku będzie również wynikiem współpracy z tylko jednym producentem, którym już wiemy także, że jest Chris Carson. Pracę beatmakera nad tym albumem Słoń ocenił delikatnym stwierdzeniem: „ROZKURWIŁ produkcyjnie”. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że „Sesje nagrywkowe „CZERWONEGO RUMU” coraz bliżej końca”. Przyznamy, że czekamy na ten materiał jak źli i liczymy, że nowe single zaprezentowane zostaną już wkrótce.

Korzystając z okazji warto przypomnieć, że Słoń obecnie pracuje także, wraz ze studiem gamedevowym Trippin Bears, nad własną grą rpg. Coraz głośniejszy tytuł „M.E.A.T.”, którego premiera planowana jest na 13-go listopada, doczekał się zaprezentowania przed tygodniem oficjalnego teasera.  Na blisko 1,5-minutowym materiale nie zabrakło krótkiego wprowadzenia do fabuły, scen walki, jak i kwestii technicznych. Uwagę zwraca przede wszystkim oryginalna grafika pixel art i podkład muzyczny, będący dziełem Brainfreezera. Za zapowiedź odpowiedzialny jest Kamil Kuklewski z A1Videos.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: