Słoń singlem „Must Have” zapowiada „Zero Absolutne”

Opublikowano: 15/03/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Słoń nareszcie wskazał datę premiery nowego, solowego materiału. Wszakże od premiery „Redrum” minęły już ponad trzy lata, a Wojtas „Zero Absolutne EP” zdążył już kilka razy zapowiedzieć. Czas oczekiwania jednak już się kończy, a dla umilenia, właśnie otrzymaliśmy uroczy video singiel „Must Have”.

Słoń trochę na kolejne solo kazał nam czekać. Pierwsza zapowiedź „Zero Absolutne EP, w postaci singla tytułowego, wjechała bowiem niecały rok po premierze „Redrum”, a w międzyczasie Wojtas zdążył nagrać pełnoprawny album z Paluchem. Na tym nadchodzącym natomiast znajdziemy siedem kawałków plus dwa bonus tracki. Bity pod te numery Słoń wziął od takich producentów jak The Returners, Devv, Profesor Smok, Nobodyinfact oraz Chubeats z Dope D.O.D., a do niektórych zaprosił gości. Tym razem są to Pih, Shellerini, Frosti i Deadmen Crew. Jednym z track jakie znajdą się „Zero Absolutne EP” jest „Must Have”, do którego bit dostarczył Devv, a który udostępniono wraz z teledyskiem, pod którego reżyserią i scenariuszem podpisuje się Adam Unierzyski.

„Zero Absolutne EP”, stanowiące wspólny projekt Słonia i studia Trippin Bears, premierę zaliczy 25 kwietnia. Wydawnictwo promuje zarazem nadchodzącą grę wideo „M.E.A.T. II Absolute Zero”, zapowiedziano zostało właśnie podczas kampanii gry. A następnie także w utworze „Święta w piekle ’89”, w którym to Słoń zasygnalizował także kolejny solowy longplay, zatytułowany „Cadaver”. Przedsprzedaż „Zero Absolutne EP” trwa już w sklepie Vulgarus.

Słoń - Zero Absolutne EP - okładka albumu

Słoń – Zero Absolutne EP

  1. Westernowe Mega Ważne Intro
  2. FPS prod. The Returners
  3. Must Have prod. Devv
  4. Prestiż feat. Pih, Shellerini, prod. Profesor Smok
  5. Sierp prod. Chubeats
  6. Techenko prod. Chubeats
  7. Cisza feat. Frosti, Deadmen Crew, prod. Nobodyinfact
  8. Zero Absolutne prod. Chris Carson*
  9. Solo Sicario MEAT 2 Wixa Remix prod. Chris Carson*

*Bonus tracki w wersji kolekcjonerskiej z kampanii M.E.A.T. II Absolute Zero.

(Fot. główna – kadr z video „Must Have”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: