Slum Village mają dla słuchaczy „Request” i „FUN”

Opublikowano: 22/01/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Slum Village przedstawiają „Request” jako drugi singiel zwiastujący nowy album. Przy okazji publikacji utworu, w którego nagraniu udział wziął również Earlly Mac oraz Abstract Orchestra, poznaliśmy także tytuł pierwszej od ponad ośmiu lat płyty zespołu z Detroit, który tworzą obecnie T3 i Young RJ.

Slum Village nowy, następujący po wydanym w 2015 „Yes!”, album, zapowiedzieli w kwietniu ubiegłego roku. Wówczas też ukazał się premierowy singiel „Just Like You” nagrany z gościnnym udziałem Larry’ego June’a i The Dramatics. Na drugi zwiastun nadchodzącego wydawnictwa T3 i Young RJ kazali nam jednak czekać aż do teraz. „Request”, czyli drugi utwór zapowiadający nową płytę Slum Village pojawił się w sieci przed dwoma dniami. Do nagrania numeru, tym razem, zaproszono, również pochodzącego z Miasta Tłoków, Earlly Mac’a oraz brytyjski zespół Abstract Orchestra.

Slum Village, wraz z premierą singla „Request” ujawnili także tytuł nadchodzącego albumu. Od teraz wiemy, że czeka nas „FUN”. Nadal jednak nie ujawniono informacji, kiedy. Zamiast tego natomiast, T3 i Young RJ zapowiedzieli wizytę w Europie pod hasłem „Since 92 Tour”.

(Fot. główna – źródło: instagram.com/officialslumvillage)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: