Somp prezentuje „Sensor EP”

Opublikowano: 05/02/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Reprezentujący Bydgoszcz Somp, zaprezentował swój piąty, solowy album. „Sensor EP” trafiło do serwisów streaming’owych, a każdy numer na kanale YouTube rapera, posiada wideo dokumentujące tworzone przez niego graffiti.

Nie samym Biszem Bydgoszcz stoi. Warto pamiętać również o Sompie, który w zeszłym tygodniu przypomniał o swojej obecności. Reprezentant składu Hrypa wypuścił bowiem swój piąty, solowy projekt. Przypomnijmy, że we wcześniejszym dorobku ma on „Wciąż Płonie Lolek LP”, „Niewidzialny”, „Trołap EP” oraz „Nigdy Za Pięknie LP”.

Najnowszy materiał Sompa to „Sensor EP”. Składa się na niego łącznie 10 pozycji, z czego ostatnia to bonus track, dostępny tylko w wydaniu fizycznym. Bity na najnowszy projekt Sompa zaserwowali tacy producenci jak APmg, Faded Dollars, BobAir, Pawko, Jarza i DJ HWR. Za gramofonam na „Sensor EP” zaprezentowali się DJ Paulo, DJ Kaczy oraz, ponownie, DJ HWR.

„Sensor EP” miało swoją premierę 31 stycznia. Całość dostępna jest w serwisach streaming’owych. Przy okazji, Somp przypomina słuchaczom, że jest równie dobrym grafficiarzem, co raperem. Na jego kanale YouTube, każdy numer z płyty posiada wideo, na którym bydgoszczanin tworzy graffiti.

Swój egzemplarz „Sensor EP” nabędziesz na stronie tegonieznosisz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: