Sydoz i Asthma mają na koncie „Liczne Przełomy”

Opublikowano: 03/06/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Sydoz przed dwoma tygodniami zaprezentował „Stary Nowy Rocznik”, czyli swój drugi solowy album. Ostatnim teledyskiem obrazującym to wydawnictwo zobrazowano numer „Liczne Przełomy”, w którym gościnnie pojawia się Asthma, a beat dostarczył Bred Bua.

„Stary Nowy Rocznik”, przy wsparciu JWP Crew oraz BUMP’12, ukazał się 20 maja. Jest to drugi solowy album Sydoza, który w 2021 roku zadebiutował płytą „Wandalizm Elementem Kultury”. O nowym materiale młodego rapera więcej dowiedzieć możecie się w tym miejscu. Dzisiaj natomiast Sydoz, jak sam sygnalizuje, poprzez wypuszczenie klipu do kawałka „Liczne Przełomy”, za którego brzmienie odpowiada Bred Bua, a w którym gościnnie pojawiają się asthma i DJ Falcon1, zamyka projekt „Stary Nowy Rocznik”. Czekamy zatem na następny!

„Bred Bua zadbał o to, by bas sunął pod mocnym ciśnieniem, a minimalistyczne otoczenie dźwiękowe i perkusja odliczały do wybuchu bomby, którą dostarczają jak zawsze nie znoszący sprzeciwu gospodarz, precyzyjny DJ Falcon1 i Asthma z gościnną zwrotką – 'Stoisz jakiś blady, chyba nie wiesz, czy to czaisz’ – nawija i niech to starczy za podsumowanie”.

– fragment oficjalnego opisu singla „Liczne Przełomy”

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: