„Tak jakby” nowy numer od Sisty Flo

Opublikowano: 15/03/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Reprezentacja kobiecego rapu w Polsce jest wciąż znacznie skromniejsza niż męska. Skromniejsza, jeśli chodzi o ilość, ale jakościowo mucha nie siada. Dowodem na to jest najnowszy singiel od Sisty Flo.

„Fiolet”, czyli EP Sisty Flo, początkowo swoją premierę miało mieć pod koniec roku 2020. Jak to jednak często w hip hopie bywa, wjechał piąty element – obsuwa. Nie śmiemy się jednak skarżyć na niespieszne wypuszczanie kolejnych singli promujących materiał, bo numerom, które wychodzą, leżakowanie zdecydowanie służy.

„Tak jakby” to trzeci po „Akcepcie” i „Zimnych ogniach” numer z „Fioletu”. Za bit odpowiedzialny jest oczywiście St. Elmo, natomiast zaskoczenie pojawia się, kiedy spojrzymy na featuringi w kawałku. W „Tak jakby” gościnne zwrotki położyły bowiem jeszcze dwie raperki – Zuo oraz Gonix. I choć wszystkie trzy Panie znają się ze sobą nie od dziś, dopiero teraz udało im się stworzyć coś wspólnie.

O czym jest „Tak jakby”? W notce prasowej do numeru czytamy: „Kto z nas nie uległ urokowi portali społecznościowych i kreowanego za ich pomocą idealnego życia? Albo obietnicy o wielkiej miłości złożonej przez lowelasa liczącego na łatwy seks? Łudzimy się często – świadomie bądź nieświadomie. Powtarzamy te same błędy, karmimy się iluzją, przepuszczamy życie przez filtry instagrama. Bywa, że łatwiej nam uwierzyć w rycerza Disneya niż zweryfikować nasze nietrafione marzenia. O tym TAK JAKBY życiu i TAK JAKBY miłości rapują Sista, Zuo i Gonix”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: