Sista Flo udostępniła „Wszystko” z nowego albumu

Opublikowano: 07/12/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Czwarty album Sisty Flo doczekał się swojej premiery. Raperka wraca po dwu i pół rocznej przerwie wydawniczej, prezentując stylowy koktajl „Zawsze, zawsze”. Tydzień po premierze albumu, pojawił się teledysk do piosenki „Wszystko”, z gościnnym udziałem Igorilli.

Po niemalże półtora roku od premiery pierwszego singla, na nasze głośniki trafia album „Zawsze, zawsze”. Czwarty solowy materiał Sisty Flo to 10 numerów, których rozstrzał stylistyczny jest ogromny. Znajdziemy na nim zarówno klasyczne brzmienia, jak i elektroniczne wycieczki czy romanse z UK. Podobny rozstrzał jest w warstwie tekstowej „Zawsze, zawsze”. W notce prasowej czytamy:

„W wersach usłyszymy dużo gorzkich przemyśleń, metaforycznych storytellingów, terapeutycznych rozkmin, ale i radosnych, pełnych motywacji haseł, które raperka podaje pewnym jak nigdy głosem. Całość ładnie się spina, tworząc treściwą opowieść o procesie tak twórczym, jak i duchowym. Coś na zadumę i coś do tupnięcia nóżką. Na teraz i na zawsze, zawsze.”

Nowy album Sisty Flo wyprodukowało łącznie 6 producentów. Są to Anthony Hotbeats, DJ Mariano MBH, Michał Tomasik, St. Elmo, Święty Mikołaj oraz Temzki. Dokładnie tyle samo gości znalazło się na płycie. Anetę swoimi zwrotkami wsparły Fasola, Maggy Moroz, Zuo oraz rodzynek w stawce, Igorilla. Za deckami zameldowali się DJ-ka Beezee oraz DJ Mariano MBH.

„Zawsze, zawsze” zapowiadało przedpremierowo pięć singli: „Zmiana”, „Koniec”, „Niepamięć”, „Powtórz!” i „Procent”. Tydzień po premierze, otrzymaliśmy jeszcze jeden singiel, zatytułowany „Wszystko”. Sista Flo, w towarzystwie Igorilli, atakuje bit St. Elmo, który bez problemu rozkręciłby niejedną imprezę na Wyspach. Wspólnie rapują o tym, jak dużo emocji i wersów można zawrzeć w tytułowym słowie przy jednoczesnej gorzkiej pustce ukrytej w jego znaczeniu.

Premiera albumu Sisty Flo „Zawsze, zawsze” miała miejsce 28 listopada. Całość dostępna jest na platformach streaming’owych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: