Tau i Vin Vinci zagrali w westernie sci-fi

Opublikowano: 31/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Trzeci klip z nadchodzącego „Remedium 2” przynosi nam kooperację Tau z Vin Vincim. Numerze „Say Cheese” opatrzony został westernowym obrazkiem w klimacie sci-fi, w którym raperzy lądują na Dzikim Zachodzie.

Promocja ósmego albumu Tau trwa w najlepsze. Szef Bozon Records stanął przed trudnym wyzwaniem. „Remedium 2” ma być bowiem podsumowaniem ostatniej dekady, kiedy to pochował Medium i budował siebie na nowo jako rapera i człowieka. Słuchając dwóch pierwszych singli, czyli „Cichy Śpiew” i „Street Credit”, możemy stwierdzić, że jak dotąd zadanie to wykonuje bezbłędnie.

Niedzielę Wielkanocną Tau wybrał na dzień premiery trzeciego klip, zwiastującego „Remedium 2”. I to jakiego klipu! „Say Cheese” to połączenie westernu oraz sci-fi. Tau, wraz z występującym w kawałku gościnnie Vin Vincim, przenoszą się przez portal czasoprzestrzenny na Dziki Zachód. Przeżywają tam nie lada przygodę, snując swoją opowieść z bardzo prostym, aczkolwiek niezwykle istotnym morałem – bądźmy dla siebie życzliwi.

Data premiery albumu Tau „Remedium 2” nie została jeszcze ujawniona. Preorder natomiast można już zamówić na stronie Bozon Records.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: