DGE, Shellerini i Kaczor z singlem na „Śmigus Dyngus”

Opublikowano: 01/04/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

„Miejskie Ptaki” są coraz bliżej, a tymczasem donGURALesko prezentuje kolejny singiel zwiastujący nowy, solowy album. Singiel tym razem okazjonalny, gdyż zatytułowany „Śmigus Dyngus”, nagrany w towarzystwie Shelleriniego i Kaczora, a udostępniony wraz z teledyskiem w wielkanocny Lany Poniedziałek.

donGURALesko gości na albumie „Miejskie Ptaki” ujawnił już przed miesiącem. Wówczas też dowiedzieliśmy się, że jednymi z obecnych na nowej płycie DGE będą, między innymi, Shellerini i Kaczor. Dzisiaj, z okazji Lanego Poniedziałku, otrzymujemy gotowy już numer trójki reprezentantów PDG Kartel. Zatytułowany adekwatnie do dnia premiery, czyli „Śmigus Dyngus”, a wyprodukowany przez TASTYdope. Na YouTube zamieszczony natomiast wraz z teledyskiem w realizacji Smoła Studio.

„Miejskie Ptaki”, najnowszy album donGURALesko, premierę zaliczą 17 maja. Singiel „Śmigus Dyngus”, to z kolei trzeci, po „BOOMBAP24” i singlu tytułowym, zwiastun wydawnictwa, którego przedsprzedaż trwa na stronie www.donguralesko.pl.

(Fot. główna – źródło: facebook.com/shellerini/photos)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: