To „Prawda”. Rak Raczej i Qzyn stanowią Kwark

Opublikowano: 30/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Miał być luźny numer, a będzie album. RakRaczej i Qzyn łączą siły jako Kwark. „Prawda”, która wylądowała wczoraj w sieci, to pierwszy klip, promujący ich wspólną epkę. Na więcej informacji o projekcie musimy poczekać.

Kwark to z definicji jedna z dwóch cząstek elementarnych, tworzących materię. Od wczoraj wiemy również, że taką samą nazwę nosi wspólny projekt Raka Raczej i Qzyna. O ile coś nas nie ominęło, będzie to ich pierwsza współpraca, która ujrzy światło dzienne. Co prawda, w zeszłym roku Qzyn udzielił wywiadu dla Dustyroom, w którym zapowiadał wspólny album z Biakiem, Hadesem i właśnie Raczejem. Ostatecznie jednak w sieci znaleźć można jedynie numer Qzyna i Biaka „Trzy minuty”.

Wracając jednak do płyty Raka Raczej i Qzyna, jest ona obecnie jeszcze dużą zagadką. Nie wiemy, jaki nosi tytuł, ile liczy utworów oraz czy są na niej jacyś goście. Nie znamy też przewidywanej daty jej premiery. Poznaliśmy natomiast „Prawdę”, czyli pierwszy singiel, który ją zapowiada. Dowiedzieliśmy się również, że Kwark to opcja dość spontaniczna. Raczej i Qzyn chcieli po prostu nagrać wspólny numer, a skończyło się na epce. Epce, której jesteśmy bardzo ciekawi, słysząc w jakim gazie są obydwaj artyści. Qzyn pokazał się bowiem ze świetnej strony na wspólnych projektach z Kulerem i Pękatym. Dyspozycję Raka Raczej mogliśmy z kolei sprawdzić przy okazji projektu PSTYKRAK oraz niedawnych gościnek u Temzkiego czy Matisa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: