TEDE & SIR MICH w towarzystwie gości zrobili „WIĘCEJ”

Opublikowano: 11/06/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Nadrabiamy nieco zaległości sprzed tygodnia. Najnowszy singiel duetu TEDE & SIR MICH zapowiadający album „KA$ABLANCA REAL” ukazał się już jakiś czas temu. Ale, że jest to numer nie byle jaki, a do premiery najnowszego wydawnictwa spod szyldu NWJ pozostał równy tydzień, okazja by o „WIĘCEJ” wspomnieć jest bardzo dobra!

Zwłaszcza, że singlowe „WIĘCEJ” znacząco wyróżnia się na tle zaprezentowanych dotąd kawałków z wydawnictwa „KA$ABLANCA”. Numer bowiem nagrano z udziałem zaproszonych gości. A ci na płytach duetu TEDE & SIR MICH nie pojawiają się przecież aż tak często! Do „WIĘCEJ” dograli się zatem Wac Toja, Tony Yoru i Trill Pem oraz odpowiedzialny za scratche, od lat związany z ekipą NWJ, DJ Macu. Obecność młodych twórców w numerze „WIĘCEJ” wprowadza pełen wakacyjnego klimatu vibe, którego na tej czysto rapowej „KA$ABLANCE” autorstwa duetu TEDE & SIR MICH, nie mieliśmy jeszcze okazji posłuchać! Podobnie letni teledysk, z pędzącej ponad 150 km/h łodzi motorowej, stworzył natomiast moher.

Hiphopowa „KA$ABLANCA REAL” w całości zabrzmi za równy tydzień!

TEDE & SIR MICH hype na swój najnowszy, trzynasty już, wspólnie przygotowany studyjny album, skutecznie podkręcają już od zimy. Wtedy to otrzymaliśmy pierwsze single jak „DWWA20”, „HAJSMAN czy „KTO Z KIM GRA”, które potwierdziły opinię autorów, że „KA$ABLANCA” stanowić będzie materiał „w 100% HIPHOPERSKI. Samemu TDF’owi przy tworzeniu tej, pisanej podczas lockdownu, płyty przyświecał również indywidualny cel:

„(…) zacząć wszystko od początku, powrócić do korzeni i znaleźć rap od nowa”

TEDE

Powyższe, Panowie potwierdzili natomiast wiosną. TEDE & SIR MICH wypuścili bowiem wówczas przedsmak tego, co czeka nas w przyszłym tygodniu, pod postacią okrojonej wersji najnowszego, wspólnie zrealizowanego albumu. Do Internetu, pod koniec marca, trafiło wydawnictwo zatytułowane „KA$ABLANCA DIGITAL”. Te dziesięć zamieszczonych na tym wydawnictwie tracków bardzo skutecznie rozbudziło apetyty słuchaczy na „WIĘCEJ”! A sami autorzy zamanifestowali przy okazji, że są w formie. I to bardzo! Sama „KA$ABLANCA REAL” natomiast, najbardziej rapowe wydawnictwo tego duetu, może okazać się zarazem najbardziej udanym albumem jaki wspólnie stworzyli TEDE & SIR MICH. Czekamy, czekamy mocno! Premiera, na szczęście, już 18 czerwca!

TEDE & SIR MICH - KASABLANCA - okładka
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: