To już pewne, O.S.T.R. odszedł z Asfalt Records

Opublikowano: 05/02/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

O.S.T.R. zakończył trwającą prawie dwadzieścia pięć lat współpracę z Asfalt Records. Raper i producent krążące już dłuższy czas w środowisku plotki oficjalnie potwierdził w specjalnym, właśnie wypuszczonym video. Tłumacząc tym samym swoją decyzję. Słuchacze natomiast otrzymują zapowiedź premierowego singla „Best I Can”, który już zaraz zaliczy premierę na kanale sygnowanym już jedynie ksywą Adama Ostrowskiego.

O.S.T.R. z labelem Asfalt Records nierozłączny był przez 23 lata. Niemalże przez całą swoją karierę. W założonej przez Tytusa wytwórni zadebiutował płytą „Masz to jak w banku”, a następnie pod jej szyldem wydał wszystkie swoje albumy. Asfalt Records natomiast, dzięki Ostremu, za „HollyŁódź”, otrzymał pierwsze w swojej historii wyróżnienie w postaci Złotej Płyty. A także Platynowej, za wydawnictwo „Tylko dla dorosłych”. Ta, jakby nie patrzeć, udana współpraca, właśnie znalazła jednak swoje zakończenie. Sam powód określić można jako naturalną kolej rzeczy. A dokładnie wytłumaczył to sam O.S.T.R. w video zamieszczonym w mediach społecznościowych.

„…Zmiany, zmiany, zmiany! Ciąg dalszy zmian (…). To już jest oficjalne, że odszedłem z Asfalt Records. Z racji tego, że Tytus zajmuje się zupełnie innymi rzeczami. Zajmuje się zupełnie innymi biznesami. Nie ma czasu na prowadzenie wytwórni i generalnie… no, taka normalna kolej rzeczy. Po dwudziestu trzech latach każdy może zmienić swoją pasję. Dlatego też życzę Marcinowi jak najlepiej. Ja zostałem z tym swoim bałaganem sam i z moim brakiem doświadczenia w wydawaniu płyt (…), ale liczę, że sobie poradzę (…)”.

– O.S.T.R.

O.S.T.R. jednocześnie z potwierdzeniem zakończenia współpracy z Asfalt Records, ogłasza start swojego kanału na YouTube. Pierwszym, udostępnionym już, materiałem na indywidualnym kanale Ostrego jest trailer klipu do utworu „Best I Can”. Nagranego udziałem LUCK7 i Młodego Olisadebe, a którego premierę zaplanowano na najbliższy czwartek.

(Fot. główna – źródło: facebook.com/ostr.tabasko/photos_by)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: