Włodi swoje ulubione numery prezentuje na Live Session

Opublikowano: 17/04/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Włodi połączył siły z Piotrkiem Lewandowskim i nadał nowy blask swoim klasycznym, solowym numerom. Warszawski wziął na warsztat wspólnie z Lewandowskim ulubione utwory własnego autorstwa: „Kominy”, „NOLOVE” i „Proces spalania”, a następnie, w akustycznych aranżacjach, nadał im zupełnie inne , alternatywne brzmienie.

Włodi po otrzymaniu Popkillera w kategorii Klasyczny/Trueschoolowy Album Roku za ostatnie solo, czyli „HHultras”, wraca na moment do swoich wcześniejszych płyt. Raper podjął bowiem współpracę z producentem muzycznym i gitarzystą Piotrkiem Lewandowskim w ramach projektu Live Session. Dzięki temu dowiadujemy się, które numery z własnej twórczości Włodi sam uznaje za swoje ulubione. Następnie utwory te poznać możemy w zupełnie nowym, alternatywnym brzmieniu. A w akustycznej aranżacji usłyszymy „Kominy”, „NOLOVE” oraz „Proces spalania”. Pierwszy z wymienionych utworów, w wersji live, zaprezentowano w dniu dzisiejszym. Udostępnienie kolejnych zaplanowano natomiast na 24 kwietnia i 8 maja.

Live Session by Piotrek Lewandowski to seria alternatywnych aranżacji twórczości znanych, polskich raperów. W pierwszej części projektu gośćmi Lewandowskiego byli Pezet, Sobel i Małpa. Powstało wówczas osiem nowych wersji ich ulubionych utworów z własnego repertuaru. Dzięki temu mamy możliwość posłuchać numerów takich jak „Drogi Dres”. Małpy czy „Ukryty w mieście krzyk” Pezeta w zupełnie nowym brzmieniu. Seria spotkała się z bardzo dobrym odbiorem, a teraz wraca po niemal dwóch latach od premiery ostatniego utworu.

Z kolei okazji 7 rocznicy wydania czwartego solowego albumu Włodiego, czyli „Wszystkie Drogi Prowadzą Do Dymu” oraz współpracy z Piotrkiem Lewandowskim, wytwórnia Def Jam Recordings Poland przygotowała wyjątkową reedycję tego wydawnictwa. Fani rapera w tym miejscu zakupić mogą ściśle limitowaną 12 calową zadymioną wersje winyla (galaxy effect). A także nowe wydanie albumu na CD w opakowaniu Super Jawell Box.

(Fot. główna – źródło: mat. prasowe Def Jam Recordings Poland)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: