The Lox zapowiadają nowy album w towarzystwie DMX’a

Opublikowano: 19/08/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W tym miesiącu Sheek Louch, Styles P i Jadakiss wypuszczą razem czwarty album jako skład The Lox. Pierwsze zapowiedzi tego wydawnictwa otrzymaliśmy jeszcze w porze wiosennej, a teraz wraz z nowym singlem ujawniona została również tracklista płyty zatytułowanej „Living Off Xperience”.

Nowy materiał od The Lox na rynku ukaże się 28-go sierpnia z logiem Roc Nation na okładce. Na krążek „Living Off Xperience” składać będzie się 14. tracków, z czego połowa nagrana została z udziałem zaproszonych gości takich jak m.in. DMX, T-Pain, Jeremih, Westside Gunn i Benny The Butcher. Wśród producentów materiału znaleźli się natomiast AraabMUZIK, Jimmy Dukes, Scram Jones, Smiley’s People, Swizz Beatz i Statik Selektah. Nie są to jednak wszyscy beatmakerzy zamieszani w powstawanie „Living Off Xperience”. Pełną tracklistę nowego albumu The Lox znajdziecie poniżej.

Na kolejny natomiast singiel promujący „Living Off Xperience” wybrany został numer zatytułowany „Bout Shit”, w którym Stylesowi P, Jadakissowi i Sheek Louchowi towarzyszy ich dawny ziom z Yonkers i ekipy Ruff Ryders, nikt inny jak wspomniany już wcześniej, rozszczekany Earl Simmons. Premiera nowego albumu The Lox już w przyszły piątek.

The Lox – Living Off Xperience

1. Gave It To Em
2. Move
3. Bout Shit ft. DMX
4. Testify
5. Miss You Ft. T-Pain
6. Story
7. Do To Me ft. Jeremih
8. Come Back
9. Think Of The Lox ft. Westside Gunn & Benny The Butcher
10. My America ft. Oswin Benjamin
11. Net Worth
12. Dirty Dirty Ft. Clay Dub
13. Commitment Ft. Dyce Payne
14. Loyalty And Love

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: