Tomek Bent pyta „Którędy do wyjścia?”

Opublikowano: 08/02/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Bazę polskich beattape’ów aktualizuje dziś Tomek Bent. Reprezentant labelu Tylda zaprezentował dziś album „Którędy do wyjścia?”. Jednocześnie raper i producent zapowiada nowy projekt, w którym usłyszymy grane przez niego partie gitarowe.

Tomek Bent to jeden z tych artystów, którzy w muzykę wkładają duszę. To jak brzmią jego numery, daje nam spory wgląd w to, jak czuje się sam autor. Reprezentant Tyldy bardzo otwarcie mówi o swoich zmaganiach z depresją i stanami lękowymi, czego sztandarowym przykładem jest album „Chory duch”. I bardzo dobrze, że mówi, bo warto zwiększać świadomość społeczną w temacie problemów psychicznych.

Dziś Tylda świętuje premierę nowego projektu swojego podopiecznego. Tomek Bent zaprezentował bowiem beattape „Którędy do wyjścia?”. Beattape boom-bap’owy, brzmiący surowo, a czasami wręcz budzący grozę i niepokój. Jak czytamy w notce, opisującej materiał na YouTube:

„”Którędy do wyjścia?” To przełożenie stanu ducha na bity, uczucia i odskocznia od codzienności. To czysty hip-hop jaki pokochał i nadal jest mu wierny”.

– Tomek Bent

Przekopując się przez social media Tomka, trafiliśmy na informację, że w przygotowaniu jest już nowy materiał. Reprezentant Tyldy zapowiada, że sample odstawi na nim na bok i postawi na instrumenty. Ba! Deklaruje nawet, że sam nauczy się w tym celu grać na gitarze. Póki co jednak musimy uzbroić się w cierpliwość, ale nic to, skoro dostaliśmy dziś dziś od Tomka kawał nowej, świetnej muzyki.

Tomek Bent – Którędy do wyjścia?

 1. MOJA CHWILA PRAWDY
 2. NOCNA SCHIZA
 3. SEROTONINA DO KAWY
 4. KTÓRĘDY DO WYJŚCIA?
 5. BEZ TWARZY
 6. CZARNE KICKSY
 7. 1989
 8. JAK ŁOPATĄ W MORDĘ
 9. SKIT 1 14.29
 10. NIC BYM NIE ZROBIŁ
 11. TERAPIA
 12. SKIT 2
 13. BĘDZIE DOBRZE, ZAUFAJCIE MI
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: