„Tresz Tok” – pierwsza zapowiedź projektu VNM/B.Melo

Opublikowano: 01/12/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Singlem „Tresz Tok” VNM zapowiedział swój nowy materiał w całości stworzony z trójmiejskim producentem B.Melo. Panowie wraz z odpowiednio dobranymi gośćmi stworzyli wspólnie 7 kawałków, które zamknięte zostały w epce zatytułowanej „Trailblazer”.

„Koncepcyjna produkcja materiału nie pozwala się skategoryzować – umyślnie przesterowane bębny z basem w połączeniu z rytmiczno-agresywną nawijką i artystycznie zdegradowaną jakościowo instrumentacją przełamywane są przez pełne harmonii wokalne refreny gości w każdym utworze. Gospodarze stawiając na swoje muzyczne korzenie odświeżone poprzez najnowsze rozwiązania techniczne jednocześnie nie ograniczają odpowiednio wyselekcjonowanych wykonawców, którzy zostali zaproszeni do współtworzenia niezwykle ciekawego stylistycznie projektu.”

Pierwszym numerem jaki dane jest nam usłyszeć jest wspomniany na początku utwór „Tresz Tok”, w którym wykonanie refrenu powierzono Michałowi Lange z zespołu Sarcast. Za reżyserię pierwszego klipu zwiastującego „Trailblazer” odpowiada natomiast Tarniu.

Wspólny krążek VNM-a i B.Melo ukaże się na rynku 15 grudnia 2017 w limitowanym nakładzie jedynie 3000 sztuk!
„Trailblazer” możecie zamawiać już na stronie wytwórni De Nekst Best. Poniżej natomiast znajdziecie okładkę epki oraz jej tracklistę wraz ze wszystkimi gośćmi jacy się na niej znaleźli.

VNM/B.Melo – Trailblazer EP

1. DUMA feat. Gedz
2. Tresz Tok feat. Michał Lange
3. SAM feat. Jarecki
4. 2ND Thoughts feat. Tomson
5.  Życie 33 feat. PlanBe
6. OCZEKIWANIA feat. SHY
7. SENTYMENTY feat. Sztoss

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: