VNM i Kasia Stankiewicz w kolejnym singlu z „Dziennej”

Opublikowano: 05/01/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Kolejny singiel, z nadchodzącego albumu dzienna, przynosi nam zaskakujący mariaż rapu z polskim rock’iem. Do numeru „700 nocy” Pawbeats zaprosił bowiem VNM’a oraz Kasię Stankiewicz z kultowego Varius Manx.

Rubaszny kompozytor z Bydgoszczy, Pawbeats, zdaje się cenić sobie równowagę. Ma już na swoim koncie album, zatytułowany „Nocna”, więc kolejny zdecydował się nazwać „Dzienna”. Jak się okazuje, zainteresowanie płytą jest duże. W preorderze zszedł już prawie cały wyprodukowany nakład. I nie ma się co dziwić, skoro wśród zaproszonych gości znaleźli się, m.in. Bober, Jarecki, Ewa Farna, Roksana Węgiel, Zeamsone, Kasia Stankiewicz czy VNM.

Dziś w sieci pojawił się szósty już numer, promujący „Dzienną”. Numer, w ramach którego doszło do połączenia dwóch muzycznych światów. W „700 nocy” zaśpiewała bowiem Kasia Stankiewicz, a zarapował VNM. Wielu z nas wychowało się, słuchając utworów Varius Manx i ma z kultowym polskim zespołem wiele wspomnień. Co do VNM’a, od lat jest on jednym z najwybitniejszych raperów, który był jednym z książąt podziemia, a kiedy wszedł do mainstream’u, nie zatracił swojej tożsamości. Czy to połączenie mogło nie wypalić? W żadnym wypadku! Wyszło świetnie, a warto wspomnieć, że całość zrealizowana została „na setkę”, czyli za jednym podejściem, bez cięć.

Album Pawbeats’a „Dzienna” zamówisz w preorderze TU.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: