Znamy datę i miejsce Pizza&Beats – Beat Battle 2024

Opublikowano: 03/07/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Trzecia edycja, niegdyś Unity/WaxEaters, a teraz Pizza&Beats – Beat Battle 2024, odbędzie się w listopadzie! Jakich nowych asów odkryjemy tym razem? Czy Wojtas aka WUU i Fistach staną do obrony tytułów mistrzowskich?

Ileż emocji dostarczyła nam ubiegłoroczna edycja Unity/WaxEaters Beat Battle 2023. Częstochowskie BywaSięTuiTam pękało w szwach. Nic w tym jednak dziwnego, skoro w jednym miejscu zgromadzili się jedni z najzdolniejszych beatmakerów w naszym kraju. Ostatecznie, ze zmagań zwycięsko wyszli Wojtas aka WUU, w kategorii „1vs1”, oraz Fistach, w kategorii „90 minut na beat”.

Dziś ogłoszony został termin tegorocznej edycji imprezy i przedstawione zostały dwie zmiany w stosunku do zeszłego roku. Po pierwsze, z racji powstania sklepu internetowego Pizza&Beats, nazwa wydarzenia z Unity/WaxEaters Beat Battle wyewoluowała w Pizza&Beats – Beat Battle 2024. Drugą zmianą jest przeniesienie imprezy do Punkt Club. Jak się domyślamy, po sukcesie zeszłorocznej bitwy organizatorzy spekulują, że frekwencja w tym roku może być jeszcze większa. Niezwykle klimatyczne i uwielbiane przez nas BywaSięTuiTam mogłoby nie pomieścić wszystkich zainteresowanych.

Poza wyżej wymienionymi zmianami, cała reszta pozostaje bez zmian. Startujący zmierzą się w dwóch kategoriach – „1vs1” oraz „90 minut na beat”. Pierwsza z kategorii to rywalizacja 32 zawodników w systemie pucharowym. Druga kategoria to 90-cio minutowe zadanie dla beatmakerów, którzy z jednej paczki sampli muszą zrobić bit. Bity zostaną odtworzone od razu po zakończeniu i jury wybiorą dwójkę najlepszych zawodników którzy zmierzą się na głównej scenie tuż przed finałem kategorii „1vs1”.

Zapisy w obu kategoriach rozpoczną się 1 października. Do tego czasu Pizza&Beats stopniowo ujawniać będzie informacje na temat jurorów, MCs, DJów oraz nagród podczas Pizza&Beats – Beat Battle 2024.

Miejsce: Punkt Club | ul. Joachima Lelewela 2 | Częstochowa
Data: 23 listopada 2024
Czas: Kategoria „90min na beat” – 13:00
Czas: Kategoria „1vs1” – 20:00
Pizza&Beats – Beat Battle 2024

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: