VNM osiąga „Ataraksję” w nowym singlu

Opublikowano: 18/11/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Przed trzema dniami VNM zaprezentował pierwszy singiel zwiastujący nadchodzący album „EXIT2020”. W teledysku do numeru „Autonomia” rozpoczęta została historia, która teraz znajduje swoją kontynuację w drugim utworze i klipie zapowiadającym nowy album Venoma.

Utwór zatytułowany został „Ataraksja”, a za beat który w nim słyszymy odpowiedzialny jest megot. Samo słowo ataraksja oznacza, jak podaje nam Słownik PWN, oznacza „stan duszy wynikający z poznania rozumowego” oraz „postawę całkowitego spokoju praktykowana przez sceptyków na skutek niemożności osiągnięcia prawdziwej wiedzy i powstrzymywania się od wydawania sądów”. Oficjalny opis singla „Ataraksja” wyjaśnia nam natomiast, że kawałek ten „opisuję próby powrotu autora do utraconego w tym roku życiowego Yin Yang. Paradoksalnie został zainspirowany brakiem inspiracji do tworzenia – zupełnie jak niegdyś „Obiecaj mi „.

Premiera albumu „EXIT2020” zaplanowana została 11-go grudnia. Preorder najnowszego albumu VNM dostępny jest na stronie labelu DeNekstBest, a wszystkie ujawnione do tej pory informacje o tym wydawnictwie znajdziecie w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: