W lipcu premiera nowego albumu Swizz Beatza, mamy kolejny singiel

Opublikowano: 04/06/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Swizz Beatz przygotowuje się do wydania trzeciego albumu sygnowanego swoją ksywą. Po producenckim albumie „Swizz Beatz Presents G.H.E.T.T.O. Stories” z 2002 i w pełni już solowym materiale „One Man Band Man” przyszedł czas na projekt pt. „Poison”.

Będzie to kontynuacja albumu Swizzy’ego z 2010 roku, a dzień jego premiery wyznaczony został na 20 lipca. Przed kilkoma dniami ukazał się natomiast singiel zwiastujący album „Poison”. Jest to numer zatytułowany „It’s Okayyy”, a sam Swizz Beatz, oprócz przygotowania beatu, odpiera w nim również wszelakie zarzuty kierowane w stronę jego osoby. Kasseem Dean, jak naprawdę nazywa się producent mocno związany niegdyś z DMX’em i jego obozem Ruff Ryders, w tekście do „It’s Okayyy” zachęca również swoich oponentów do zrealizowania gróźb jakie są do niego adresowane: „I’m take Swizz wife/I’m take Swizz car/I’ma take them chains off/I’ma take it tomorrow/I’ma run up on the stage, I’ma do him for real/It’s okay, just do it when you see me now.” Sprawdźcie!

Więcej o samym albumie „Poison” dowiemy się zapewne wkrótce. Na razie wiemy, że Swizz Beatz zaprosił na niego J. Cole’a, Chance The Rappera oraz Lil Wayne’a.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: