„Walking In The Snow” z duetem Run The Jewels

Opublikowano: 30/12/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Czwarty album jako Run The Jewels, który śmiało można uznać za jedno z najlepszych rapowych wydawnictw jakie w 2020 roku ukazały się w Stanach. W najnowszym klipie promującym „RTJ4” duet Killer Mike & El-P komentuje rzeczywistość z punktu widzenia figurek-zabawek.

A w zabawkowym świecie przedstawionym w animowanym teledysku do numeru „Walking In The Snow” również kolorowo obecnie nie jest. Rządzi bezwzględny król lodu, pod wodzą którego brutalni niczym policja lodowi żołnierze ciemiężą pluszowe misie i pozostałe członków zabawkowego społeczeństwa. Dochodzi do rewolucji a zabawkowemu ruchowi oporu z pomocą przychodzi oczywiście duet Killer Mike & El-P. Co dzieje się dalej nie będę Wam zdradzać.

Autorem zrealizowanego w zwolnionym tempie rysunkowego klipu do „Walking In The Snow” jest Chris Hopewell. Uznany brytyjski twórca teledysków bardzo ceni sobie współpracę z Run The Jewels, a poniższe video jest już drugim jej efektem. Wcześniej zrealizowany został klip do numeru „Don’t Get Captured”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: