Wiemy, kogo Bartek KOKO i Bary zaprosili na „Naukę pływania”

Opublikowano: 02/04/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Zanim Bartek KOKO i Bary zaprezentują nam drugi singiel z „Nauki pływania”, duet postanowił ujawnić tracklistę płyty. Dziś poznaliśmy liczbę numerów na płycie oraz ich tytuły. Dowiedzieliśmy się też, kogo Bartek i Bary zaprosili do projektu.

Rozpoczął się kwiecień, a więc miesiąc, w którym wspólny album Bartka KOKO i Barego doczeka się premiery. Wciąż nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, natomiast od ponad dwóch tygodni możemy cieszyć się pierwszym singlem z „Nauki pływania”. Mowa o utworze „Wiosna”, który w sieci ukazał się dokładnie 21 marca, czyli w pierwszy dzień astronomicznej wiosny.

Premiera drugiego singla z płyty, zaplanowana jest na nadchodzący czwartek. Zanim to jednak nastąpi, Bartek KOKO i Bary postanowili opublikować pełną tracklistę „Nauki pływania”. Dowiadujemy się z niej, że całość liczyć będzie 14 pozycji, a wszystkie cuty na projekcie to robota DJ’a Cutahead. Jeśli chodzi zaś o rapujących gości, zaproszeni zostali Konrad Brzos, Mada, Rane, Cira, Kadet Szewczyk, Czesiek, Djobelny, K3 whyduck, Shellerini, Pavulo i Marika. W numerze „Jakbym” w wymienionych featuringach wymieniony został sam Bary, stąd przypuszczamy, że poza bitami na album, producent pokusił się także o dołożenie swojej zwrotki.

Premiera albumu Bartka KOKO i Barego „Nauka pływania” zaplanowana jest na 25 kwietnia. Album zamawiać można, pisząc na adres mailowy albumnauka@gmail.com.

Bartek KOKO x Bary – Nauka pływania

1. Wzgórze psów
2. Kwas ft. Konrad Brzos
3. Świst
4. TDMM ft. @MADA , Rane ( Inicjatywa )
5. Uciekaj
6. Pudełka ft. Cira / Cirson
7. Pokój tobie ft. Kadet Szewczyk , Czesiek
8. Wiosna
9. Slowmo
10. Jakbym miał ft. Djobelny , BARY produkcja , K3 whyduck
11. Pogrzeb
12. HHHeadz ft. Shellerini
13. Paragony ft. Pavulo
14.Nauka plywania ft. Marika

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: