„Wiosna” to dla Bartka Koko i Barego dobry czas na „Naukę pływania”

Opublikowano: 21/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Pierwszy dzień wiosny Bartek KOKO i Bary postanowili uczcić numerem, nomen omen, zatytułowanym „Wiosna”. Jest to pierwsza odsłona ich albumu „Nauka pływania”, którego premiera zaplanowana jest na kwiecień.

Chyba mamy deja vu, ale Bartek KOKO nadciąga z nowym projektem. Tym razem mszański MC połączył siły z Barym. Ich wspólny album nosił będzie nazwę „Nauka pływania” i ukaże się jeszcze w kwietniu. Póki co, roztacza się wokół niego tajemnicza, gęsta mgła. Nie wiemy o nim nic ponad to, co autorzy napisali pod pierwszym z singli, o którym za chwilę. A napisali:

„”Nauka pływania” zabierze was do malowniczej górskiej miejscowości, która kryje w sobie także mroczną stronę. To opowieść o trudnej relacji człowieka i miejsca w którym przyszło mu żyć.”

Na pierwszy ogień Bartek i Bary rzucili numer „Wiosna” i jest to wybór z jednej strony oczywisty, a z drugiej niekoniecznie. 21 marca to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Wypuszczenie singla, noszącego nazwę rozpoczynającej się właśnie pory roku, to dobry strzał z punktu widzenia promocji. Z drugiej strony, jak mówią sami autorzy, „jest to jeden z bardziej poruszających numerów na płycie”. I rzeczywiście, w przeciwieństwie do pogody za oknem, „Wiosna” wcale nie wywołuje uśmiechu na naszej twarzy. Trudno żeby tak było, skoro opowiada o zepsuciu świata, ludzkich słabościach i wyrachowaniu.

Premiera albumu Bartka KOKO i Barego „Nauka pływania” zaplanowana jest na 25 kwietnia. Album zamawiać można, pisząc na adres mailowy albumnauka@gmail.com.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: