„Kto się wyświetla”? To Miły ATZ i JupiJej

Opublikowano: 02/04/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Wracamy jeszcze na chwilę do świątecznych prezentów. Jednym z nich obdarował nas bowiem także Miły ATZ puszczając w wielkanocną niedzielę kolejną zapowiedź nowego albumu. Tym razem jako zwiastun zbliżającego się „Acid Moro” ukazał się luźny numer i klip „Kto się wyświetla”, w którym gościnnie pojawia się JupiJej.

Miły ATZ nadchodzi z trzecim solowym albumem. Zatytułowanym „Acid Moro”, a przedstawianym jako materiał, który Atezeciok realizuje z rozmachem, jakiego przy wcześniejszych projektach jeszcze nie było. Więcej o samych, zapowiedzianym na 10 maja wydawnictwie dowiedzieć możecie się informacji, które zamieszczaliśmy przy okazji pojawienia się singla tytułowego oraz „Mandala Splash”. Dzisiaj natomiast mamy dla Was numer „Kto się wyświetla” przez Miłego udostępniony wraz z teledyskiem z okazji Świąt Wielkanocnych. Za produkcję numeru odpowiada sam Miłosz, skrywający się pod swoim beatmakerskim alter ego Misza GPC. Gościnnie za mikrofonem pojawia się natomiast JupiJej. W tym miejscu warto zauważyć jak Miły ATZ i JupiJej udanie spasowali się swoimi stilo, tworząc tym samym ciekawy duet. Chciałoby się, żeby chłopaki zrobili wspólnie więcej wpólnych numerów przesiąkniętych pozytywnych, gdyńskich vibem. Pod realizacją klipu do singla „Kto się wyświetla” podpisują się z kolei Damian Śmigielski, Oskar Machalski oraz Nikaragua Guacamole. Preorder albumu „Acid Moro” znajdziecie w sklepie Def Jam Recordings Poland.

„Obojętnie w co wierzysz, obojętnie kogo kochasz – czy to Jezus, Szatan, Arka Gdynia czy Wisła Kraków to idzie dla Ciebie jeśli się wyświetlasz! To idzie dla wszystkich osiedli takich jak nasze. Podczas gdy w europie trwa party i letnia rozpusta – u nas w Aspen nadal grzmi lodem. Wiara na czerwonych klimpach się buja na klipach. Skąd byś nie był – to miasto tuli do klaty (chyba, że jesteś zjebem to wtedy nie).
„Kto się wyświetla” to numer z gościnnym udziałem młodego braciszka Jupijeja. Dla wszystkich fanów poważnej truskulowej jechanki i gdyńskiego wyjebanemam.
Wesołych Świąt 🕊
To nie mój Illmatic – to moje Abba Pater”

– Miły ATZ

(Fot. główna – kadr z video „Kto się wyświetla”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: