Wiemy, z kim Nullizmatyk nagrał „AИTYVIRAL”

Opublikowano: 10/02/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Wiemy, kto jest tajemniczym raperem, z którym Nullizmatyk stworzył wspólny projekt. Członek nieistniejącego już 3W połączył siły z Filipkiem, a wczoraj w sieci pojawił się pierwszy, tytułowy numer z ich epki, „AИTYVIRAL”.

Czy ktoś się tego spodziewał? Poszlaki do prawidłowego rozwikłania zagadki tajemniczego rapera, z którym Nullizmatyk nagrał płytę istnieją. Filipek, bo to właśnie jego Nullizmatyk zaprosił do współpracy przy wspólnym projekcie, miał już okazję zarapować z reprezentantem nieistniejącego już 3W. Miało to miejsce podczas jednego z cypherów Popkillera, ale również przy okazji „Deszczu”, czyli numeru Filipka z jego ostatniego albumu. Jak widać, rapowa nić porozumienia między obydwoma raperami jest mocna, co zaowocowało nagraniem razem EP.

O epce, „AИTYVIRAL”, wiemy na chwilę obecną, że składać się na nią będzie łącznie 8 pozycji, a jej premiera, pod szyldem labelu Dystrykt, zaplanowana jest na 25 marca tego roku. Wczoraj, wraz z odtajnieniem obecności Filipka na projekcie, otrzymaliśmy pierwszy, tytułowy singiel na bicie ADZ’a. Jak sam tytuł wskazuje, „AИTYVIRAL EP” to nie projekt nastawiony na wykręcanie liczb. Nullizmatyk i Filipek przypominają o tym, co w rapie jest najważniejsze, samemu dając przy okazji przykład, jak robić rap na najwyższym poziomie.

Preorder „AИTYVIRAL EP” od Nullizmatyka i Filipka dostępny jest już na stronie Dystryktu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: