52 Dębiec opuszcza swoje „Boisko”

Opublikowano: 27/09/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Hans pod starą banderą 52 Dębiec puszcza kolejny singiel zwiastujący solowy, jubileuszowy album „0323”. Tym razem jest to sentymentalny i refleksyjny, ale przy tym motywujący do działania, poparty teledyskiem numer „Boisko”, do którego bit dostarczył Ślimak.

Na poznańskim Dębcu w tym roku świętuje się 20-lecie „Poznańskiego Czerwca”. Klasycznego już albumu „P-Ń VI”, pierwszego legalnie wypuszczonego w dyskografii Hansa. Z tej okazji raper i wokalista wrócił do nagrywania pod starą nazwą 52 Dębiec. I raz na trzy tygodnie udostępnia kolejny premierowy singiel. W rezultacie natomiast, prezentowane utwory złożą się na album „0323”. Już teraz w przedsprzedaży dostępny w tym miejscu. Do dnia dzisiejszego opublikowano już trzynaście kawałków z nowego albumu 52 Dębiec. Najnowszy z nich, czternasty z kolei, a zatytułowany „Boisko”, ukazał się przed chwilą.

„Boisko”, jak zdradziliśmy we wstępie, jest utworem pełnym wspomnień i związanych z tym refleksji. Hans wraca w tekście numeru, zarapowanego do bitu autorstwa Ślimaka, do czasów młodości i chwil, z których twórca nie jest całkowicie dumny. Tutaj z kolei pojawia się wspomniany wątek motywacyjny. 52 zachęca bowiem, by tytułowe „Boisko” opuścić. A następnie ruszyć dalej przed siebie. Kolejny dobry numer z Dębca. Zobrazowany teledyskiem, pod którego realizacją podpisuje się ArtFilmStudio Grzegorz Prałat.

„Kilka wspomnień wypuszczonych na wolność z zamkniętego pokoju, refleksja i pointa. Bo to prosty tutorial – sporo praktyki, żadna tam teoria”.

– 52 Dębiec

(Fot. główna – kadr z video „Boisko”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: