Yelawolf ma się dobrze! Zapowiedź nowego singla!

Opublikowano: 27/05/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Yelawolf na chwilę zacichł po tym jak w listopadzie 2016 zniszczył instrumenty podczas swojego koncertu, co doprowadziło do przerwania całej trasy koncertowej. Na szczęście apele zniecierpliwionych fanów poskutkowały i artysta z Alabamy powrócił do aktywności muzycznej. Na Instagramie Yelawolfa niedawno ukazała się zapowiedź nowego singla!
Kawałek będzie nosił tytuł „Row Your Boat” i wraz z klipem opublikowany zostanie już 2 czerwca! Video opatrzone zostało również oświadczeniem autora „Love Story”:
„Happy to be back rolling in the new year. I took some much needed time for myself and I feel better than ever. My apologies to the fans for my absence … and thank you for your continued support .. it means the world to me !! The new albums my favorite work yet and I hope you dig the new single ” Row Your Boat ” … Trial By Fire will be out soon !!! Love y’all – Yelawolf”
Miejmy nadzieje więc, że Yelawolf nie zaskoczy nas żadną dłuższą przerwą w koncertowaniu oraz w dostarczaniu nam nowej muzyki.

https://www.instagram.com/p/BUe2s5VjAFT/?taken-by=yelawolf

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: