Yelawolf singlem „Everything” zapowiada „War Story”

Opublikowano: 22/02/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Yelawolf zapowiada „War Story”, ósmy solowy album. Według ujawnionych już informacji, stanowiący podwójne wydawnictwo. Przed kilkoma dniami otrzymaliśmy pierwszy i główny singiel zwiastujący następcę „Mud Mouth” sprzed trzech lat. Zobrazowany klipem utwór pt. „Everything”.

Yelawolf na 2024 rok zaplanował premierę ósmej studyjnej i solowej płyty. Ghetto Cowboy z Alabamy jeszcze w roku ubiegłym zdążył zdradzić, że następca „Mud Mouth” będzie albumem podwójnym. A zarazem zróżnicowanym pod względem tematyki, jak i brzmienia. Wiemy już, że część zatytułowaną „Michael Wayne” producencką opieką objął Malay, a Yelawolf w swoich tekstach poruszać ma osobiste historie, co sugeruje już sam podtytuł nowego albumu Michaela Wayne’a Athy. Podobnie z częścią drugą, zatytułowaną „Trunk Muzik 4Ever”, którą Yelawolf nawiązuje z kolei do swoich wcześniejszych dokonań. Bity na tą odsłonę „War Story” dostarczył natomiast WLPWR, a efekt końcowy ma być mocno wybuchowy i rapowy.

Zwiastun tego, co znajdziemy w drugiej części „War Story” otrzymujemy w pierwszym singlu zapowiadającym nowy album Yelawolfa. Wyprodukowanym przez wspomnianego Willa Powera utworze „Everything”. Zaprezentowanym wraz z teledyskiem, pod którego reżyserią podpisuje się Patrick Tohill, a w którym gościnnie pojawia się z kolei DJ Paul z Three Six Mafii. Na więcej konkretów odnośnie zaplanowanego na 2024 roku wydawnictwa „War Story” musimy jednak jeszcze trochę poczekać.

(Fot. główna -kadr z video „Everything”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: