Yelawolf singlem „Legend” promuje album „War Story”

Opublikowano: 4 dni temu
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Yelawolf w miniony piątek wrócił z ósmym solowym albumem – dwupłytowym „War Story”. Materiał składa się z dwóch części. Pierwszą z nich rapowy cowboy z Alabamy zatytułował „Michael Wayne”, druga nosi podtytuł „Trunk Muzik 4Ever”. W dniu premiery najnowszego wydawnictwa spod szyldu Slumerican ukazał się również kolejny teledysk je promujący, a nakręcony do numeru „Legend”.

Yelawolf zaprezentowane w piątek 7 czerwca „War Story” zdążył zapowiedzieć jeszcze zimą. Wówczas dowiedzieliśmy się, że swój ósmy solowy album Michael Athy planuje przedstawić w dwóch częściach, tworząc wydawnictwo dwupłytowe. Pierwszą, zatytułowaną „Michael Wayne”, opisano jako osobistą i introwertyczną. Z kolei „Trunk Muzik 4Ever” stanowić ma sporą dawkę czystej rapowej i wybuchowej energii. Rezultatu słuchać możemy od kilku dni. W dniu premiery „War Story” ukazał się także kolejny teledysk towarzyszący nowemu albumowi Yelawolfa. Klipem zobrazowano tym razem utwór „Legend”, zamykający część pt. „Michael Wayne”.

„Legend” to utwór, w którym Yela ukazuje swoją drogę od gościa zajmującego się grabieniem liści do gwiazdy mainstreemowego rapu. Dając przy tym przykłady na to, że całkiem spora ilość zarobionych pieniędzy nie wymazała w nim pamięci o korzeniach oraz troski o rodzinę i bliskich. Yelawolf ostatnią zwrotkę numeru „Legend” poświęca z kolei innym rapowym i nie tylko twórcom napotkanym na swoim muzycznym szlaku, demonstrując tym samym własną twórczą wszechstronność. Wymienione zostają bowiem osoby i zespoły z najróżniejszych brzmieniowych rejonów jak, między innymi, Wu-Tang Clan, Twista, Slim Thug, OutKast, Del the Funky Homosapien, Cypress Hill, Dr. Dre, Eminem czy nawet Ed Sheeran.

Yelawolf - War Story - album cover art

Yelawolf – War Story

MICHAEL WAYNE

 1. Trailer In The Sky
 2. Glasses Up
 3. Make You Love Me
 4. Juliana
 5. Marijuana
 6. Goodbye Mornin’
 7. Cars
 8. Lookin Over
 9. Farewell
 10. Talkin
 11. Cookin Cocaine
 12. Legend

TRUNK MUZIK 4EVER

 1. New Me
 2. Bad News
 3. Box Chevy 8
 4. Another Drink
 5. Barn Fire
 6. Flashlight
 7. Bang Bang Bobby
 8. Tonight
 9. Everything
 10. Bad Motherfucker
 11. Work
 12. Ticket
 13. Put ‘Em Up

(Fot. główna – kadr z video „Legend”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: