Grekk zaprasza na wspólny odsłuch „ART OF FATNESS”

Opublikowano: 4 dni temu
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Drugi album producencki Grekka ukaże się za nieco ponad tydzień. Najbardziej zainteresowani słuchacze będą jednak mogli usłyszeć go przedpremierowo. Poznański producent zorganizował specjalne listening party, które odbędą się w Poznaniu i Warszawie.

Już za niespełna tydzień światło dzienne ujrzy jeden z najmocniejszych albumów producenckich, które wyszły w Poznaniu. Mowa tu o „ART OF FATNESS” Grekka, na którym znalazł się niezwykle ciekawy przekrój polskich i amerykańskich MCs, turntablistów oraz instrumentalistów. Słuchacze, którzy słyszeli dwa pierwsze single, zwiastujące „AOF”, wiedzą już, że jest na co czekać i że materiał będzie zróżnicowany. Zarówno bowiem ekipa WCK w numerze „Ajz”, jak i iNTeLL w „Hurt”, zaprezentowali pełnię swoich umiejętności, dając nam bardzo różne klimatycznie utwory.

Zanim jednak „ART OF FATNESS” doczeka się swojej premiery, będzie możliwość usłyszenia go przedpremierowo. Grekk zorganizował bowiem dwa listening party. Pierwsze z nich odbędzie się 18 czerwca w Poznaniu w pubie 3cia Strona Baru, a drugie, w dniu premiery albumu, 20 czerwca w warszawskim pubie Piwna Beczka. Podczas obu imprez spodziewać można się gości niespodzianek, którzy dograli się do płyty. Co więcej, poza odsłuchem całości, będzie można też nabyć CD i kasetę „ART OF FATNESS”. Wejście na oba wydarzenia jest bezpłatne i zwieńczą je sesje open mic.

ART OF FATNESS” ukaże się już 20 czerwca. Za wydanie materiału odpowiada nowopowstała wytwórnia IXOZ RECORDS. Dystrybucją cyfrową zajmuje się natomiast Mugo, a za dystrybucję fizyczną odpowiadać będzie MyMusic/baisel.pl. Przedsprzedaż „ART OF FATNESS” trwa na www.artoffatness.pl.

„ART OF FATNESS” LISTENING PARTY + OPEN MIC [POZNAŃ]

„ART OF FATNESS” LISTENING PARTY + OPEN MIC [WARSZAWA]

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: