Zespół z Francji, polscy raperzy i legendarny DJ zasilają line-up Kempu

Opublikowano: 14/05/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Po chwilowej przerwie w odsłonach tegorocznego line-up’u Hip Hop Kempu organizatorzy Festiwalu z Atmosferą powracają z kolejnymi ogłoszeniami! I ponownie nie ma powodów do narzekań. Na 18. edycji Kempa zagrają bowiem ujawnieni wczorajszego dnia Hocus Pocus oraz Mix Master Mike i TEDE wraz z Ablem, o czym dowiedzieliśmy się dosłownie przed kilkoma minutami.

Hocus Pocus

Hocus Pocus, czyli jedna z absolutnie najlepszych rap grup Europy powraca na ekskluzywną serię letnich koncertów i nie było opcji, aby wśród nich nie znalazła się osiemnastka Hip Hop Kempu! Ekipa, której dowodzi genialny DJ i producent 20syl (pamiętacie jego występ z AllttA w 2017!?) to prawdziwa koncertowa petarda, łącząca w sobie najlepsze wzorce klasycznie bujającego boom-bap’u z elektronicznym zacięciem i kapitalnym, francuskim flow!
Tegoroczny Kemp będzie jedną z ostatnich okazji by zobaczyć ten legendarny skład na żywo, więc naprawdę nie chcemy być w skórze tych, którzy przegapią ten koncert!

Mix Master Mike

Nobody can do it, like Mix Master Mike can! Ciężko jest nam sobie wyobrazić DJ’a mającego większy wpływ na to jak wygląda kultura hip-hop, niż Mix Master Mike, który w tym roku wpadnie do Hradec na swój wyjątkowy set!
Wszyscy kojarzymy go przede wszystkim z regularnej współpracy z Beastie Boys, ale lista niesamowitych wyczynów Mike’a jest o wiele dłuższa; począwszy od dwukrotnego zwycięstwa na DMC World DJ Championship, przez występy w Białym Domu, podczas otwarcia Igrzysk Olimpijskich i trasy z Cypress Hill, czy Metallicą! Solówki Mix Master Mike’a to coś więcej niż DJ sety – to widowiska oparte na najlepszej selekcji rapu, funku i rocka podparte najwyższych lotów turntablistyczym skillem!

TEDE/Abel

Osiemnastka bez ekipy NWJ? Nie ma takiej możliwości! Ciężko wyobrazić sobie dobrą rap imprezę bez bangerowych klasyków Tedego, których nie braknie przy okazji tegorocznej edycji Festiwalu z Atmosferą! Szef Wielkiego Joł przyjedzie do Hradec z jeszcze gorącym albumem „Karmagedon”, ale także przekrojowo spojrzy na całą swoją dyskografię, która pełna jest tracków od lat bujających całym Festivalparkiem – od mainstage, aż po pole namiotowe! Na scenie TDF’owi towarzyszył będzie jego wieloletni sceniczny kompan Abel, więc pewnie usłyszymy również numery, które panowie nagrali wspólnie. Nie możemy się doczekać!

Kultowy już Kemp odbędzie się między 15 a 17 sierpnia, tradycyjnie na terenie lotniska w oddalonym o 50 kilometrów od polskiej granicy, Hradec Králové. Ten festiwal od lat cieszy się mianem najbardziej hiphopowego święta w tej części Europy – to tutaj łączą się wszystkie 4 filary najpiękniejszej pasji świata. Poza masą rapowych koncertów czekają tu na Ciebie turnieje breakdance, legendarne bitwy freestylowe, rampy deskorolkowe, dziesiątki metrów ścian do graffiti oraz przede wszystkim – tysiące pozytywnie nastrojonych ludzi z całego świata! Gdy dorzucimy do tego sierpniowe słońce i zimne czeskie piwko to w efekcie otrzymujemy idealny pomysł na zajawkowy urlop z ekipą!

W sprzedaży są już karnety zapewniające wejście na wszystkie 3 dni festiwalu, oraz poprzedzający go, środowy warm-up. Bilety oraz więcej informacji znajdziecie na oficjalnej, polskiej stronie imprezy – www.hhk.pl.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: