Zeus zmienia datę premiery albumu i prezentuje „WHOLECAR”

Opublikowano: 06/04/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Długo wyczekiwany powrót Zeusa z nowy albumem, zostaje przesunięty o tydzień. Raper obiecał jednak, że zrekompensuje fanom obsuwę. Pierwszym krokiem ku temu jest opublikowany wczoraj, szósty singiel z „Czas na mnie”, zatytułowany „WHOLECAR”.

Piąty element wdarł się w szeregi ekipy Pierwszy Milion. Album Zeusa, którym powraca po czteroletniej przerwie, niestety ukaże się o tydzień później niż zaplanowano. Jak tłumaczy sam zainteresowany, obsuwa związana jest ze złożonością i dodatkami do fizycznego wydania „Czas na mnie”. Kamil zapowiedział też, że w ramach rekompensaty za opóźnienie nakręcony zostanie jeszcze jeden klip, do któregoś z kawałków z albumu.

Dodatkowy tydzień czekania na „Czas na mnie” od wczoraj osładza nam też szósty już singiel z krążka. Pochodzący z ciemnej strony „WHOLECAR” to kolejny dowód na to, że Zeus wrócił na swoich zasadach. Zamiast przymilania się mediom, próby wstrzelenia się w trendy czy kooperacji z będącymi aktualnie na fali wykonawcami, Kamil wykonuje strzał w stopę. Co ciekawe, robi to z pełną premedytacją i wyczuwalną na kilometr satysfakcją. Po raz kolejny zaznacza, że gra na przekór trendom, ma gdzieś przychylność sezonowych słuchaczy i portali oraz gardzi wykreowanymi sztucznie produktami na scenie. Postawa taka absolutnie nie sprzyja sukcesowi sprzedażowemu i marketingowemu, ale nie to jest głównym celem Zeusa. Raper umacnia swoją niezależną pozycję i powoli staje się twarzą afrontu wobec raka, który toczy hip-hop. My jego postawę propsujemy, tak jak z resztą wszystkie wypuszczone jak dotąd single z „Czas na mnie”.

Nowa data premiery ósmego solowego albumu Zeusa przesunięta została na 5 kwietnia. Płytę w przedsprzedaży kupisz w sklepie Pierwszy Milion.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: