Bartek KOKO i Bary odwołują swój „Pogrzeb”

Opublikowano: 06/04/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Po „Wiośnie” przyszedł czas na „Pogrzeb”, czyli drugi singiel z „Nauki pływania” Bartka KOKO i Barego. Duet opowiada w nim o pasji, która ocaliła ich życie, a całość zobrazowana została klipem, kręconym w Mszanie Dolnej i Monachium.

Bartek KOKO i Bary fundują nam przy „Nauce pływania” niemały dysonans poznawczy. Najpierw dostaliśmy od nich singiel „Wiosna”, który okazał się ciężki jak listopada, ulewna noc. Teraz, kiedy wiosna coraz bardziej przybiera na mocy i wszystko budzi się do życia, oni zapraszają nas na „Pogrzeb”. Czy mamy na sali psychologa?

Całe szczęście „Pogrzeb” straszny jest tylko z nazwy. Duet, podobnie jak w przypadku „Wiosny”, podszedł do drugiego singla z nauki pływania przewrotnie. Jak się okazuje, jest to, oparty na świetnym, funkowym samplu, numer o pasji, która może zmienić życie. Ba! W niektórych przypadkach może nawet je ocalić i odsunąć tytułowy „Pogrzeb”. Całość okraszona została cut’ami DJ’a Cutaheada i zobrazowana klipem, kręconym w Mszanie Dolnej, skąd pochodzi Bartek, i Monachium, gdzie pracuje.

Premiera albumu Bartka KOKO i Barego „Nauka pływania” zaplanowana jest na 25 kwietnia. Album zamawiać można, pisząc na adres mailowy albumnauka@gmail.com.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: