Znamy dokładną datę powrotu Kamila Pivota

Opublikowano: 06/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Poznaliśmy dziś datę powrotu Kamila Pivota. Otwocki raper, za pomocą swoich social mediów, zapowiedział dziś pierwszy singiel z nowej płyty. „DREW-KAM” ukaże się jeszcze w tym miesiącu.

Nowa płyta Kamila Pivota to jedna z tych płyt, na które wyjątkowo czekamy. Luz na bitach, oryginalne flow, ale przede wszystkim normalna, życiowa tematyka, bez chęci imponowania i grania na niskich instynktach słuchaczy. W skrócie – piękna przeciwwaga do obecnych trendów. A wszystko to osadzone na magicznych, przykurzonych produkcjach Urbka. Chyba nikogo nie dziwi, że nie możemy się doczekać, prawda?

W czerwcu zeszłego roku Kamil podzielił się z nami informacją, że nagrywa z Urbkiem nowy album. Odpalił nawet autorski podcast „Antychmiast”, w którym, m.in. informował o postępach w pracy nad płytą. Co ciekawe, w pierwszym odcinku podcastu pojawił się nawet gość i to nie byle jaki. Kamil gościł bowiem legendarnego Wankeja z ekipy Dinal Tim.

Dziś Pivot zdradził słuchaczom datę premiery pierwszego singla z płyty. Pojawi się on 24 marca, a zatytułowany będzie „DREW-KAM”. Jak widzimy i słyszymy na udostęnionej zajawce, w numerze Kamil snuł będzie opowieść o pomyśle zostania stolarzem. I choć zajawka jest krótka, nam w pełni wystarczyła, żeby w pełni poczuć klimat utworu i zacząć zgadywać, jakie anegdoty i przemyślenia znów przemyci w nim otwocki MC.

https://www.instagram.com/p/C4L-plEIgrW/
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: