Zeus wspomina dziadka i prezentuje tracklistę „CZAS NA MNIE.”

Opublikowano: 07/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Drugi singiel, promujący nadchodzący album Zeusa „Czas na mnie”, pojawił się w sieci. W „Lubić ludzi” raper oddaje hołd swojemu zmarłemu dziadkowi. Przy okazji, poznaliśmy tracklistę płyty, choć jeszcze nieuzupełnioną o zaproszonych gości.

Czy przez 4 lata od wydania „W poszukiwaniu siebie” Zeus zardzewiał rapowo? Bynajmniej! Już przy okazji pierwszego singla, zwiastującego nadchodzące, nowe solo rapera, przekonaliśmy się, że jest w fenomenalnej formie. „Kamil West” dał nam dobrze poskładane, celne i podane z niebywałą elegancją na bicie wersy. Nic więc dziwnego, że my i wielu słuchaczy zacierało ręce, czekając na kolejną odsłonę „CZAS NA MNIE.”.

Drugi singiel z długo wyczekiwanego albumu Zeusa, doczekał się swojej premiery dzisiaj. Nosi on tytuł „Lubić ludzi”, a w refrenie reprezentanta ŁDZ wspiera Justyna Rutkowska (wcześniej Kuśmierczyk), prywatnie żona Zeusa. Wypuszczony dziś numer jest wyjątkowy z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze, Kamil uhonorował nim swojego ś.p. dziadka, stawiając mu tym samym niematerialny, choć wieczny pomnik. Po drugie, opisując jego osobę, przekazał nam wszystkim ogromną inspirację. Inspirację, która potrzebna jest zwłaszcza teraz, kiedy promowane są często patologiczne postawy i osoby. I tak jak przy okazji „Kamila Westa” mogliśmy podziękować Zeusowi za rozrywkę, tak dziś dziękujemy mu za zaufanie i podzielenie się z nami historią jednego z najważniejszych ludzi w jego życiu.

Wraz z dzisiejszą premierą, w social media szefa wytwórni Pierwszy Milion pojawiła się tracklista albumu „CZAS NA MNIE.”. Dowiadujemy się z niej niestety jedynie tyle, że całość liczyć będzie okrągłe 10 utworów. Wciąż zagadką pozostaje kwestia zaproszonych gości. No chyba, że swoją nową płytę solową Kamil postanowił zrobić dosłownie solowo? Żeby jednak odpowiedzieć na to pytanie, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Premierę ósmego solowego albumu Zeusa zaplanowano na 5 kwietnia. Przedsprzedaż płyty wystartowała już w sklepie Pierwszy Milion.

Zeus – CZAS NA MNIE.

01. KIM JESTEM?
02. WU-WEI
03. NIE ZAPOMNIMY
04. BIT OD VOLTA
05. KAMIL WEST
06. ROSE ROYCE
07. LUBIĆ LUDZI
08. WIELE ŻYĆ
09. WŁASNY RYTM
10. JESZCZE WCZORA

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: