„Zołza” zapowiada, że zbliża się „Biały Nietoperz”

Opublikowano: 13/01/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

W sieci pojawiła się „Zołza” sygnalizująca, że zbliża się „Biały Nietoperz”. W najnowszym singlu zwiastującym mini album, którego współautorami są Proceente, Cywinsky, Mayor oraz J.J. gościnnie udziela się Miły ATZ, by wraz z gospodarzami projektu wspólnie powiedzieć kilka słów o toksycznych dziewczynach.

„Zołza” obrazowo opisuje relację z toksyczną dziewczyną. Utwór interpretować można jednak w znacznie szerszym kontekście. Odpowiedzialni za warstwę liryczną Proceente, Cywinsky i Miły ATZ pod warstwą gorzkiego humoru i tłustego stylu skryli bowiem ważny przekaz dla świadomych słuchaczy. Jaki? Sprawdźcie, co do powiedzenia ma Wam „Biały Nietoperz” i gościnie zaproszony Atezeciok.

„Zołzę”, tak jak poprzedni singiel zwiastujący epkę „Biały Nietoperz” zobrazowano teledyskiem, za którego realizacją stoją Dobrekino Studio, Karol „LujiG” Bujalski oraz Gosia Tuszyńska, tym razem wcielająca się w rolę tytułowej zołzy. To kolejny, z liczącej pięć klipów serii, która towarzyszy projektowi, który do życia powołali Proceente, Cywinsky, Mayor oraz J.J. Wszystkie z nich, obrazujące tym samym całe EP „Biały Nietoperz” nakręcono w czeskiej Pradze oraz na warszawskim Mokotowie. W tym najnowszym natomiast chłopaki urządzili sobie piwny slalom po Pradze odwiedzając lokalne puby i bary. 

„Biały Nietoperz” ukaże się 16 marca. Przedpremierowo „Biały Nietoperz” zamawiać można na www.alohasklep.pl oraz na www.asfaltshop.plwww.shop.uknowme-records.comwww.preorder.pl www.hiphopheadz.pl. Więcej o albumie, który wspólnie nagrali Proceente, Cywinsky, Mayor i J.J. dowiecie się w tym miejscu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: