Alias Blekaut i Ero JWP rzucają wspólny singiel

Opublikowano: 16/08/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Alias Blekaut prezentuje pierwszy singiel zwiastujący producencki album zatytułowany „Projekt: Wdzięczność”. I od razu jest to mocne z buta wejścia. W kawałku zatytułowanym „Mój Skok” za mikrofonem udziela się bowiem Jaśnie Wielmożny Pan Ero, scratche i cuty dołożył DJ Bed, a utrzymany w boiskowym klimacie teledysk zrealizował sensi&.

Alias Blekaut zapowiada „Projekt: Wdzięczność”. Producencki album wypełniony trzeszczącymi samplami prosto z winyli, tłustym basem i brudnymi bębnami. Tak zapowiada się warstwa muzyczna płyty, na której, rzecz jasna, obecni są również MC’s jak i DJ’s. Reprezentujący zarówno podziemie, jak już ci dobrze znani słuchaczom. Nie tylko tym mieszkającym w Polsce. Alias Blekaut zaproszenia na „Projekt: Wdzięczność” posłał bowiem również zza Ocean. Co więcej, nie spotkał się odmową. I chociaż my już wiemy, kogo na tym albumie usłyszymy, Was jeszcze trochę w oczekiwaniu na te informacje przytrzymamy. Polecamy za to sprawdzić pierwszy singiel zwiastujący „Projekt: Wdzięczność”.

Singlem tym jest nagrany przez Ero JWP numer „Mój Skok”. Wybór tego numeru na inauguracje promocji albumu „Projekt: Wdzięczność” także przypadkowy nie jest. Alias Blekaut dostarczył bowiem Elwisowi Picasso swoje produkcje na album „Eroizm”. Gościnkę Erosa na płycie Blekauta można zatem uznać za formę kumpelskiego rewanżu. Dodatkowo popartego teledyskiem, za którego realizacją stoi sensi& oraz towarzyszącą mu, a nawiązująco do „Kosmicznego Meczu”, grafiką autorstwa Cruze.

Alias Blekaut feat. Ero JWP, DJ Bed - Mój Skok - okładka singla

„Projekt: Wdzięczność” ukazać ma się w październiku tego roku, a Alias Blekaut swoim producenckim albumem z pewnością ucieszy wszystkich miłośników klasycznie brzmiącego rapu. O wydawnictwie „Projekt: Wdzięczność” więcej dowiecie już wkrótce. Już teraz natomiast w ciemno polecamy zaopatrzyć się w preorder tej płyty, który właśnie wystartował na stronie sklep.aliasblekaut.pl. A okładkę „Projekt: Wdzięczność” podziwiać możecie już teraz.

Alias Blekaut - Projekt Wdzięczność - okładka albumu

(Fot. główna – kadr z video „Mój Skok”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: