asthma i HAŁASTRA 4:20 spędzili razem

Opublikowano: 21/04/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

20 kwietnia to dla zwolenników gęsto puszczanego dymu bardzo ważny dzień. asthma wraz z HAŁASTRĄ z okazji święta marihuany, obchodzonego pod kryptonimem 4:20, nagrali wspólny numer „fts”. Bujający jak hydraulika cadillaca w Los Santos i zobrazowany klipem nakręconym w stylistyce GTA. Przy okazji dowiadujemy się także, w jakim serialu telewizyjnym, już wkrótce zobaczymy asthme.

asthma po raz kolejny sięga po oldschoolowy bit serwując na nim nawijkę rodem z lat 90’. W utworze gościnnie pojawiają się Hałastra, czyli duet Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki. W ostatnim czasie zaliczający potężny przeskok do mainstreamu za sprawą krążka club2020 oraz dwóch singli z nadchodzącego albumu „KOMBINATORYKA”. Singiel „fts” to natomiast trzeci zwiastun albumu „nowe życie”. Mającego ukazać się 19. maja nakładem Def Jam Recordings Poland drugiego solo asthmy. Raper przy okazji publikacji numeru z Hałastrą, zdradził również pełną tracklistę albumu z listą gości i producentów. Dzięki temu wiemy już teraz, że oprócz Kwiatka Haze’a i Księcia Mazowieckiego autor „manifestu” na swoje „nowe życie” zaprosił także Rosalie., Mięthę, Łajzola, Kosiego, Sydoza i Ofelię. Wśród beatmakerów dostarczających swoje produkcje asthmie znaleźli się z kolei 1988, SHDOW, Moo Latte oraz ka-meal. A także Siódmy, odpowiadający za brzmienie singlowego „fts’a”. Zobrazowanego klipem autorstwa Filipa Merchelskiego.

To jednak nie wszystkie rewelacje, jakie skrywał przed słuchaczami asthma. Właśnie bowiem dowiadujemy się również konkretów związanych z serialem telewizyjnym, w którym w jedną z ról wcielił się autor „nowego życia”. Produkcją tą jest natomiast trzeci sezon hitowego „Belfra”! Mający ukazać się wkrótce po premierze albumu rapera. Więcej informacji o nadchodzącym „nowym życiu” znajdziecie w tym miejscu, a preorder na stronie Def Jam Recordings Poland.

asthma - nowe życie

asthma – nowe życie

 1. sick ft. Rosalie. (prod. Ka-Meal)
 2. smooth talk (prod. EXPO 2000)
 3. beastie boys ft. Kosi, Sydoz (prod. KPSN)
 4. serce (prod. Moo Latte)
 5. gizmo ft. Miętha (prod. Soulpete)
 6. on the road (prod. Młody)
 7. fts ft. HAŁASTRA (prod. Siódmy)
 8.  starowislna 33 (prod. Uphill Productions)
 9. el ch*po ft. Łajzol (prod. 1988)
 10. żyleta (prod. scolop333ndra)
 11. miejcie się ft. Ofelia (prod. AWGS)
 12. pae (prod. Plash)
 13. na pewno ft. Noah (prod. nolyrics.)
 14. bubba gump (prod. SHDOW)
 15. nowe życie ft. Próżnia (prod. Ridiculous Preem)
https://www.instagram.com/p/CrOMOU8IeJR/

(Fot. główna – autor: Czarek Ejza / mat. prasowe Def Jam Recordings Poland)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: