Bartek KOKO, Bary i Shellerini to prawdziwi „HHHEADZ”

Opublikowano: 15/04/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Już za dziesięć dni premierę zaliczy album Bartka KOKO i Barego, „Nauka pływania”. Dziś dostaliśmy jego trzecią odsłonę w postaci numeru „HHHEADZ”. Gościnnie znalazł się w nim poznański MC Shellerini, a całość opatrzono nakręconym w Poznaniu klipem.

Czy nadchodząca „Nauka pływania” to najbardziej hip-hopowy projekt, jaki wyjdzie w 2024? Możliwe. Póki co jest połowa kwietnia, a Bartek KOKO i Bary dają nam trzeci singiel, po „Wiośnie” i „Pogrzebie”, który aż ocieka gęstą, czarną esencją. Mało tego, w kawałku „HHHEADZ”, który kilka godzin temu zaliczył premierę, słyszymy gościnnie poznańską legendę i jednego z najlepszych MC w kraju. Mowa tu o Shellerinim. Można powiedzieć, że panowie poniekąd wymienili się uprzejmością, bo najpierw Bartka usłyszeliśmy na płycie Shellera w kawałku „Eunice”, a teraz Shelka zagościł na „Nauce pływania”. Klip do „HHHEADZ” powstał dla odmiany w Poznaniu, m.in. w łazarskim pubie Vandal i sklepie Vinylgate,

Premiera albumu Bartka KOKO i Barego „Nauka pływania” zaplanowana jest na 25 kwietnia. Album zamawiać można, pisząc na adres mailowy albumnauka@gmail.com.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: