Białas ujawnia, co skrywa „Newcomer”

Opublikowano: 01/03/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Białas w dniu wczorajszym, dwoma premierowymi singlami zapowiedział wydawnictwo „Newcomer”. W dniu rozpoczęcia przedsprzedaży okazuje się jednak, że Beezy nie przygotował dla słuchaczy standardowego albumu. „Newcomer” to bowiem znacznie więcej.

Białas w dniu wczorajszym wrócił do gry. Swój udział w tegorocznych rapowych rozgrywkach o uwagę słuchaczy, jako „Newcomer„, zasygnalizował singlami „Mateusz Jordan” i „Witam Cię 2k23”. W dniu dzisiejszym natomiast, wraz z rozpoczęciem przedsprzedaży wydawnictwa, dowiadujemy się szczegółów tego projektu. Albumem bowiem „Newcomera” nazwać nie można. Longplay „Głowa Rodziny” stanowi bowiem zaledwie 1/3 całości. A oprócz rozwiniętej wersji epki z 2021, Białas do swojego najnowszego wydawnictwa dorzuca dodatkowe 2 CD, na których znajdzie się łącznie aż 36 kawałków. Beezy, rzecz jasna, niektóre z nich nagrał z zaproszonymi gośćmi. Również już teraz wiemy, że będą nimi, m.in. Kaz Bałagane, Malik Montana, Sobel, Lanek, Kukon czy Young Igi.

SBM Label z kolei, odnośnie samego charakteru wydawnictwa „Newcomer”, sugeruje, aby najnowszej pozycji w dyskografii Białasa nie traktować jako albumu, a jako playlistę lub składankę. Adekwatną do wszystkich chwil w życiu. Łącznie 50. kawałków jakie przygotował dla słuchaczy Beezy faktycznie może wystarczyć. Przekonać mamy się o tym 28 kwietnia. Do tego czasu preorder składanki „Newcomer” dostępny będzie w SBM Store.

„Nie traktujcie wydawnictwa jako albumu, to nie jest album. To playlista. To składanka, której będziecie słuchać w każdym nastroju i sytuacji życiowej. Możecie ją układać dowolnie, dopasować ją pod siebie i stać się częścią układanki. W końcu nic nas nie ogranicza. Premiera 28 kwietnia”.

– SBM Label

Białas - Newcomer

Białas – Newcomer

 1. Ostatni prawdziwy
 2. Witam Cię 2k23
 3. Podróż do miasta
 4. Spostrzegawczy ft. Kaz Bałagane
 5. Lava Cake ft. Malik Montana
 6. Pink Punk
 7. Newcomer
 8. Gdybym był piratem
 9. Uzi ft. Sobel
 10. Boli ale chuj
 11. Burdel w pokoju ft. Lanek
 12. Anarchia
 13. Czarne róże
 14. Bahama ft. Kabe
 15. Billionair ft. FizzyThaBillionaire
 16. Defekt Motyla
 17. Mixer z moimi emocjami
 18. Stadiony Narodowe ft. Smolasty
 19. Diamentowe SBM
 20. Każde z moich zaklęć ft. Kacperczyk
 21. Koktajl Mołotowa
 22. Siostry z Szymanowa ft. Lanek
 23. Mateusz Jordan
 24. Ogród
 25. Balenciaga Blues ft. Alberto
 26. Pępek Świata
 27. Indiana Bell
 28. Manual
 29. Showinista
 30. Botoks ft. White 2115
 31. Hologram
 32. Kawałek do grania na ulicy
 33. Suko siad ft. Kukon
 34. Taniec deszczu
 35. Złote rybki ft. Young Igi
 36. Potwór
  + GŁOWA RODZINY LP

(Fot. główna – kadr z video „Mateusz Jordan”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: