Białas przerywa wakacje i wraca do gry

Opublikowano: 28/02/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Białas zakłada nowe buty i wraca do gry! I czując się jak „Mateusz Jordan”, dwoma premierowymi singlami głośno obwieszcza „Witam Cię 2k23” rozpoczynając tegoroczny sezon. Zapowiadając tym samym nowy album zatytułowany „Newcomer” i udowadniając, że w rap grze nadal jest MVP.

Białas wraca na rapowy parkiet w stylu jaki lubimy u lidera SBM najbardziej. Bezczelnym, mocnym i błyskotliwym. Udowadniając tym samym, że w rap grze tytuł MVP nadal mu się należy. Beezy zaprezentował bowiem dzisiaj aż dwa premierowe single. Pierwszym jest banger „Mateusz Jordan”. Donośny beat do tego numeru dostarczyli Deemz i Wroobel, a Białas rzucił na nim trafne, dobrze punktujące linijki. Całość natomiast, równie efektownym klipem zobrazowali z kolei learnhowtohustle/xawito.

„Dziś nie ma rapera z pogiętą bluzą, włosy też mają ułożone zawsze
Ale tak bardzo chujowo rapują, że młody przerywa wakacje (halo)
Solar wysyła prywatny samolot i mówi, że w WWA jestem potrzebny
Ogólnie siedziałem sobie w Hiszpanii i pisałem teksty dla Grande Connection”

– Białas

„Witam Cię 2k23” to tytuł drugiego singla, który w dniu dzisiejszym, jednak jedynie za pośrednictwem serwisów streamingowych, zaprezentował Białas. Numer ten, równie udany jak „Mateusz Jordan”, uznać można za follow-up do zaprezentowano niedawno premierowego singla Solara. Będący jednocześnie w opozycji do „nigdy więcej 2022”. W swoim utworze bowiem Beezy wydaje się być wyraźnie zadowolony z pozycji, na której obecnie znajduje się w rap grze. Optymistycznie spoglądając przy tym na sezon 2k23, pełen energii wchodząc w tegoroczną rozgrywkę. W rytm beatu, który tym razem wyprodukował już tylko Wroobel i z pełną świadomością zaliczanego właśnie, po raz kolejny, prime time’u.

„Witam Cię 2k23 i postanawiam znów wejść do gry
Trochę nudziłem się na fotelu, dlatego wracam po MVP
Spałem w tym państwie w każdym hotelu
Pięcio-gwiazdkowym i kurwa trzy
Spałem na dworcu, spałem w hostelu, nie rozżalony, a kurwa zły”

– Białas

Białas singlami „Mateusz Jordan” oraz „Witam Cię 2k23” zapowiada nowy album zatytułowany „Newcomer”. Wydawnictwo stanowić będzie następcę ubiegłorocznej epki „Głowa Rodziny”. Ostatni natomiast studyjny, solowy longplay Beezy’ego, czyli H8M5, ukazał się 2020 roku. Data premiery nowego materiału nie została jeszcze ujawniona. Z kolei przedsprzedaż albumu „Newcomer” wystartuje już 1 marca.

https://www.instagram.com/p/CpNWokQqPBj/

(Fot. główna: kadr z video „Mateusz Jordan”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: