Big Hit wrócił, czyli Hit-Boy nagrywa z ojcem

Opublikowano: 02/06/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Hit-Boy kooperacji z raperami reprezentującymi różnorakie kręgi, na koncie ma całkiem sporo. Ta współpraca jednak jest całkowicie wyjątkowa. I zaskakująca zarazem. Po producenckim albumie „Surf or Drown” oraz wcześniej, 'królewskiej’, przynoszącej ogromny splendor serii stworzonej z Nasem, producent i raper z Fontany do wspólnego nagrywania zaprosił bowiem Big Hit’a. Własnego ojca, który właśnie wrócił do domu po dość długim pobycie za kratami.

Inaczej niż 'Hit’owa’, tej współpracy określić nie sposób. Można przy tym nieśmiało wysnuć opinię, że jest to jedna z bardziej niecodziennych rapowych kooperacji ostatnich lat. A zarazem, tak oczywista. Jednocześnie ukazująca idealną wręcz rodzinną relację. Chociaż, z pewnością, nie wzorcową. Celebrujący w ostatnim czasie sukces za sukcesem Hit-Boy, których przyczynkiem była, rzecz jasna, praca w duecie z Nasirem Jonesem, obecnie nagrywa bowiem z Big Hit’em, czyli własnym ojcem. Ale dlaczego teraz? Pan Chauncey Hollis Sr. przed kilkunastoma dniami zakończył bowiem dziewięcioletnią odsiadkę w kalifornijskim więzieniu. I zaraz po wyjściu na wolność wziął się mocno do roboty. Nadrabiając przy okazji zaległe rodzinne sprawy.

Tym sposobem przed dwoma tygodniami w sieci pojawiło się ukazujące powrót Big Hit’a do domu video do kawałka „Grindin’ My Whole Life Pt. 2”. Stanowiącego kontynuację numeru z 2014 roku, w którym to starszy pan Hollis trafił za kratki za spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Chwilę później natomiast Hit-Boy zaprezentował sygnowany już jedynie swoją ksywą, a potwierdzający powrót na teren, singiel „Broke The Mold”.

Hit-Boy i Big Hit ze wspólnym nagrywaniem jednak dopiero, jak widać, nabierają rozpędu. Na początku tygodnia ojciec z synem zaprezentowali singiel „Reckless & Ratchet”, w którym to panowie Hollis świętują już na pełnej. Wspólna domowa impreza, wypad do strip clubu, lap dance, szampan i inne rozrywki. Pokażcie, który syn rozumie się z ojcem aż tak dobrze? Przerzucając się przy tym rymami? Hit-Boy i Big Hit swoimi tekstami również wykazują wspólne rodzinne zainteresowania. W tym przypadku jest to podobna umiejętność docenia kobiecych walorów.

Chauncey Hollis Jr. i Chauncey Hollis Sr. na tym jednak nie kończą! Przy udostępnieniu „Reckless & Ratchet” pojawiła się informacja o wspólnym albumie obu panów. A także o „Surf or Drown 2”, czyli kontynuacji producenckiego, wydanego w marcu, projektu Hit-Boy’a. W dniu dzisiejszym natomiast ukazał sie kolejny singiel duetu Hit-Boy x Big Hit. Numer zatytułowany „Wake Your Game Up”. I jak pozostałe, także zobrazowany teledyskiem w reżyserii THIRDEYERAZ.

(Fot. główna – kadr z video „Reckless & Ratchet”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: