Czy za tymi drzwiami jest Pierrot? Nie Twoja sprawa, Bambo!

Opublikowano: 01/06/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Drugi singiel z „Zabójczego żartu” wylądował w sieci. Tym razem Pierrot i Look.out zaprosili na gościnne występy postać znaną i kontrowersyjną. W numerze „Rambo Bambo” pojawia się nie kto inny jak Cypis.

Mamy to! Pierwsza połowa maja przyniosła nam pierwszy singiel z trzeciej już płyty, którą wspólnie nagrali Pierrot i Look.out. Niegdysiejszy hetman podziemia miał nie lada szczęście, trafiając na warszawskiego producenta. Chemia między panami zagrała bowiem jak należy i rap Pierrota z wzajemnością polubił się z bitami Look.out’a – takie love story.

Dziś w sieci pojawił się drugi singiel z albumu „Zabójczy żart”. Numer zatytułowany „Rambo Bambo” to, a jakże by inaczej, storytelling. W tej formie Pierrot czuje się jak ryba w wodzie i tak jest również tym razem. Historia zawarta w kawałku, oparta jest na słynnych słowach Sławomira Suleja w filmie „Poranek kojota”. A żeby poziom szaleństwa w tej pokręconej historii podnieść do kwadratu, jasielsko-warszawski duet zaprosił do numeru gościa, który udzielił się już na ich poprzedniej płycie. Mowa tu o autorze hitu „Gdzie jest biały węgorz?”, czyli Cypisie. „Rambo Bambo”, podobnie jak reszta „Zabójczego żartu”, opatrzony został komiksowymi grafikami spod ręki Pszeta.

Spodziewana data premiery albumu Pierrota i Look.out’a „Zabójczy żart” nie jest jeszcze znana. Preorder natomiast można już zamawiać pisząc na adres mailowy pierrotweiler@gmail.com

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: