Big K.R.I.T. – kolejny singiel wraz z klipem zwiastujący nowy album!

Opublikowano: 09/10/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Po opublikowanym pod koniec zeszłego miesiąca singlu „Confetti” twórca krążka „Cadillactica” prezentuje nam następny singiel oraz klip zwiastujący jego najnowszy album. Utwór „Keep The Devil Off (Take 1)” mocno wyróżnia na tle dotychczasowych dokonań Big K.R.I.T.-a. Jest energicznie i funkowo, z domieszką soulu i refrenem wykonanym przez chór gospel!

Numer „Keep The Devil Off (Take 1)” zwiastuje album „4eva Is a Mighty Long Time”, którego premiera zapowiedziana została na 27 października. Trzeci w dorobku długogrający krążek rapera z Meridian stanowić będzie dwupłytowe wydawnictwo swoją konwencją nawiązujące do wydanych w przeszłości przez Big K.R.I.T.-a mixtape’ów: „Return Of 4eva” z 2011 roku oraz „4eva And A Day” wydanego rok później.

Ciekawym jest również, że materiału „4eva Is a Mighty Long Time” Big K.R.I.T. nie wypuści już w legendarnym Def Jam, gdzie ukazały się jego dwa poprzednie krążki. Poniżej sprawdzić możecie listę utworów jakie znajdą się na obu krążkach wydawnictwa „4eva Is a Mighty Long Time” oraz okładki, które osobno zaprojektowane zostały dla obu części „4eva Is a Mighty Long Time”.

Big K.R.I.T. – 4eva Is a Mighty Long Time

1. “Big K.R.I.T.”
2. “Confetti”
3. “Big Bank”
4. “Subenstein (My Sub IV)”
5. “1999”
6. “Ride Wit Me”
7. “Get Up 2 Come Down”
8. “Layup”
9. “Classic Interlude)”
10. “Aux Cord”
11. “Get Away”

1. “Justin Scott”
2. “Mixed Messages”
3. “Keep The Devil Off”
4. “Miss Georgia Fornia”
5.“Everlasting”
6. “Higher Calling”
7. “Weekend Interlude”
8. “Price Of Fame”
9. “Drinking Sessions”
10. “The Light”
11. “Bury Me In Gold”

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: