Ruszył preorder fizycznej reedycji albumu „PDG Rapertuar”

Opublikowano: 13/05/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Reedycja jednego z największych, o ile nie największego klasyka poznańskiego podziemia, doczekała się fizycznej fizycznego wydania. Z okazji 20-lecia wydania albumu PWS „PDG Rapertuar”, na stronie VULGARUS.PL ruszył preorder płyty i merchu legendarnego składu.

15 kwietnia tego roku minęło równo 20 lat od premiery albumu PWS „PDG Rapertuar”. Powiedzieć, że to poznański klasyk, to jak nie powiedzieć nic. Shellerini, Szpaaq i Mikser stworzyli dzieło ponadczasowe, które dwie dekady później nadal buja jak złe. Dzieło, na którym przewinął się prawie cały, kultowy PDG Kartell, sprawiając, że poznańskie blokowiska rozbrzmiewały w rytm numerów, nawijanych przez Kuzynów.

Zremasterowana reedycja „PDG Rapertuaru”, która trafiła do serwisów streamingowych w kwietniu, to nie jedyna atrakcja z okazji 20-lecia albumu. Przed weekendem wystartował bowiem preorder fizycznego wydania płyty wraz z okazjonalnym merchem. Dwupłytowy album zawiera łączne 29 kawałków, w tym niepublikowany wcześniej track. Zamówić można go osobno lub w pakiecie z pokalem do piwa, wafelkiem do pokala, kasetą magnetofoną lub czapką.

Preorder trwa do 12.06.2024. Wysyłka zamówień zawierających album „PWS – PDG Rapertuar” nastąpi 13.06.2024. Swój egzemplarz zamówisz na stronie VULGARUS.PL

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: